Darmowe, globalne rekordy Spisów Powszechnych na czas określony!

Darmowe, globalne rekordy Spisów Powszechnych na czas określony!

Mamy przyjemność ogłosić, że przez pierwszy tydzień września, oferujemy dostęp do wszystkich rekordów spisu powszechnego na MyHeritage za darmo, a więc od 1 do 8 września 2021 roku!

Przeszukaj Spisy Powszechne i listy wyborców na MyHeritage już teraz bezpłatnie!

Kategoria Spisy Powszechne i listy wyborców na MyHeritage obejmuje szerokie repozytorium ponad 1,3 mld rekordów, w tym rekordy spisów powszechnych z USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Skandynawii i Kanady, jak również listy wyborcze i inne rekordy z Australii, Wenezueli, Chile, Argentyny, Armenii, Grecji i wielu innych krajów. Zapisy te oferują cenne informacje z życia ludzi żyjących w tych miejscach na przestrzeni wieków, zwłaszcza od XIX wieku. Spisy powszechne są szczególnie cenne, ponieważ mogą pomóc Ci zaobserwować rozwój życia Twoich przodków, gdy na przykład przenosili się z miejsca na miejsce, pobierali się lub rozwodzili, gdy rodziły im się dzieci lub gdy zmieniali zawód. Niektóre z tych kolekcji zawierają wysokiej rozdzielczości skany oryginalnych rekordów.

Rekordy na MyHeritage są zawsze bezpłatne do przeszukiwania, ale aby je przeglądać i dodawać do drzewa, będziesz potrzebował płatnego planu na dane lub subskrypcji kompletnej. W tym tygodniu, jednakże, wszystkie rekordy spisu powszechnego i listy wyborców są całkowicie bezpłatne dla wszystkich.

Jeśli prowadzisz badania przodków z innego kraju, możesz uznać tę możliwość za szczególnie przydatną. Dzięki technologii Global Name Translation™ MyHeritage, możesz znaleźć rekordy nawet w językach innych niż Twój własny. Algorytm identyfikuje dodatkowe wersje nazwisk, których szukasz, w tym pseudonimy i wersje w innych językach, i zlokalizuje rekordy, które pasują. Zbiory spisów powszechnych i list wyborców zawierają na przykład listy wyborców z Grecji, które są zapisane w języku greckim – ale nadal możesz je przeszukiwać w swoim ojczystym języku, a wyniki zostaną przetłumaczone na Twój język.

Ta oferta kończy się 8 września, więc nie ma co czekać! Przeszukuj rekordy Spisów Powszechnych i List Wyborców już teraz!