Darmowy dostęp do Akt Wojskowych na MyHeritage

Darmowy dostęp do Akt Wojskowych na MyHeritage

Z okazji obchodów Dnia Pamięci (ang. Memorial day – Święto obchodzone w USA) oferujemy bezpłatny dostęp do naszej obszernej kolekcji akt wojskowych w dniach 25-30 maja 2023 roku.

Przeszukaj rekordy wojskowe na MyHeritage bezpłatnie!

Nasz zbiór 83 milionów rekordów wojskowych, które są częścią naszej ogromnej kolekcji rekordów historycznych, zapewnia bezcenny wgląd w życie tych, którzy służyli swojemu krajowi w czasach wojny i pokoju. Pozwalają nam zrozumieć historię ich służby, uhonorować ich wspomnienia i nawiązać głębszą więź z naszą przeszłością.

Nasza kolekcja obejmuje rejestry poborowych, zaciągniętych do wojska i służby, rejestry emerytalne i biografie wojskowe z różnych krajów na całym świecie, w tym ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i wielu wielu innych. Zapisy te mogą ujawnić bogactwo informacji o twoich przodkach, takich jak stopień, jednostka, data zaciągnięcia się i zwolnienia, cechy fizyczne, a nawet ich najbliżsi krewni.

Marynarze z H.M.S. Repulse, ulepszone i pokolorowane na MyHeritage [Kredyt Ken McGuire]

Marynarze z H.M.S. Repulse, ulepszone i pokolorowane na MyHeritage [Kredyt Ken McGuire]

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem MyHeritage, przekonasz się, że przeszukiwanie tych rekordów jest łatwym i intuicyjnym procesem. Wystarczy wpisać imię i nazwisko osoby, którą jesteś zainteresowany i wszelkie inne istotne szczegóły, które znasz, takie jak data urodzenia, i pozwolić naszej potężnej wyszukiwarce zająć się resztą. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, zostaniesz poproszony o bezpłatną rejestrację, aby uzyskać dostęp do tych bezpłatnych rekordów. 

Przeglądanie tych wojskowych rekordów nie tylko pomaga uhonorować i zapamiętać tych, którzy służyli, ale może również przybliżyć ci własną historię rodziny. Możesz odkryć przodków, o których istnieniu nie wiedziałeś, odkryć historie bohaterstwa i poświęcenia w swoim drzewie genealogicznym i uzyskać głębsze zrozumienie swoich korzenii rodzinnych. 

Skorzystaj z okazji, aby bezpłatnie zbadać nasze rejestry wojskowe i odkryć historie odwagi i poświęcenia w przeszłości własnej rodziny.