Dzień Kanady: Bezpłatny dostęp do zapisów historycznych z Kanady!

Dzień Kanady: Bezpłatny dostęp do zapisów historycznych z Kanady!

Już za kilka dni, a mianowiście 1 lipca obchodzony jest Dzień Kanady! Być może to doskonały czas, aby poznać, czy połączyć się z naszym kanadyjskim dziedzictwem, i przodkami, czy krewnymi, którzy wyemigrowali do Kanady. To zapewne dobry czas na „odkurzenie” naszej wiedzy dot. Kanady i jej historii, różnorodności kulturowej, i wartości, które sprawiają, że Kanada jest dziś taka, jaką jest. Z tej okazji, MyHeritage z ogromną przyjemnością ogłasza bezpłatny dostęp do wszystkich 135,4 milionów zapisów historycznych z Kanady na MyHeritage, na czas określony, a więc od dzisiaj, 27 czerwca do 2 lipca 2024 roku.

Przeszukaj bezpłanie akta historyczne z Kanady!

MyHeritage jest domem dla 183 kolekcji akt z Kanady, łacznie z aktami życiowymi (urodzeń, małżeństw, i zgonów), Spisami Ludności, Listami imigracji i pasażerów, rekordów wojskowych, i stron gazet historycznych. Dodatkowo, w tychże kolekcjach znajdziecie ostatnio dodany Spis Ludności Kanady z 1931 roku, kompletny spis z indeksami utworzonymi przez MyHeritage. Zapisy te są ogromną skarbnicą informacji i wiedzy o Twoich przodkach z Kanady, i mogą pomóć Ci rozwikłać wiele zagadek genealogicznych dot. Twojej rodziny i Twojego dziedzictwa.

Dociękając swoich kanadyjskich korzenii, składasz hołd nie tylko historii swojej rodziny, ale również pozostawiasz swój wkład w szersze zrozumienie historii Kanady, jej ludności, zmian itd.

Skorzystaj z tej ograniczonej w czasie oferty i odkrywaj swoje kanadyjskie korzenie!

Kanado! Szczęśliwego Dnia Kanady!