NOWOŚĆ: Historia czatu dla funkcji AI Record Finder™

NOWOŚĆ: Historia czatu dla funkcji AI Record Finder™

W grudniu wprowadziliśmy funkcję AI Record Finder™, pierwszą na świecie wyszukiwarkę zapisów historycznych opartą na czacie z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. AI Record Finder™ całkowicie odmienia sposób wyszukiwania historycznych rekordów w taki sam sposób, w jaki ChatGPT zrewolucjonizował wyszukiwania w Internecie. Wielu użytkowników poprosiło o możliwość zapisywania historii czatu do wykorzystania w przyszłości. Z przyjemnością informujemy, że dodaliśmy nowy panel Historii czatu, aby umożliwić łatwe poruszanie się między czatami!

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś funkcji AI Record Finder™, zapraszamy Cię do wypróbowania już teraz.

Wypróbuj funkcję Record Finder™

Historia czatu „z bliska”

Okno historii czatu oferuje kilka możliwości, które opiszemy poniżej. Po pierwsze, umożliwia wznawianie poprzednio przeprowadzonych czatów. To oznacza, że możesz skoncentrować swoje badania na konkretnych osobach, wykonywać inne czynności w witrynie rodzinnej i kontynuować dany czat w miejscu, w którym został przerwany. Następnym razem, gdy odwiedzisz AI Record Finder™, panel historii czatu zostanie automatycznie wyświetlony po lewej stronie witryny.

AI Record Finder™ Chat History

AI Record Finder™ – historia czatu (kliknij, aby powiększyć)

Po kliknięciu nazwy dowolnej konwersacji, którą wcześniej przeprowadziłeś, w panelu możesz wznowić czat lub przejrzeć rekordy znalezione przez AI Record Finder™. AI Record Finder™ automatycznie nadaje tytuł każdemu nowemu czatowi na podstawie osoby wyszukanej w pierwszej wiadomości tej konwersacji. Ponadto, poprzednie czaty, które zostały przeprowadzone przez naszych użytkowników zostały automatycznie zatytułowane na podstawie pierwszej wiadomości, która została wysłana na czacie.

Częścią tej aktualizacji jest również ułatwienie rozpoczynania nowego czatu. W górnej części panelu Historii czatu dodaliśmy przycisk „Nowy czat”, dzięki czemu możesz rozpocząć nowy czat w dowolnym momencie, za pomocą jednego kliknięcia. Swoje badania możesz organizować według osób i prowadzić dedykowany czat dla każdego badanego przodka lub krewnego.

Starting a new chat from the Chat History panel

Rozpoczynanie nowego czatu z panelu Historia czatu (kliknij, aby powiększyć)

Jeśli zapragniesz usunąć czat, wystarczy najechać kursorem na jego nazwę w panelu Historia czatów. Zostanie wyświetlona ikona kosza. Kliknięcie tej ikony spowoduje wyświetlenie wyskakującego okienka z prośbą o potwierdzenie chęci usunięcia czatu. Raz usuniętego czatu nie można przywrócić.

Deleting a chat from AI Record Finder™

Usuwanie czatu z AI Record Finder™

Wprowadzone ulepszenia mają na celu umożliwienie łatwiejszego poruszania się po czatach i zarządzania nimi za pomocą AI Record Finder™. Dzięki temu będziesz mógł w pełni korzystać z tej funkcji, jednocześnie dbając o organizację swoich badań. Liczymy na to, że te dodatki okażą się przydatne podczas dalszego odkrywania historii swojej rodziny. Miłego korzystania!