Uczcij pamięć tych, którzy służyli, dzięki bezpłatnym rejestrom wojskowym

Uczcij pamięć tych, którzy służyli, dzięki bezpłatnym rejestrom wojskowym

Z okazji Dnia Pamięci (ang. Memorial day) MyHeritage ma przyjemność zaoferować bezpłatny dostęp do całej naszej kolekcji rekordów wojskowych w dniach 25-31 maja 2022 r., aby pomóc stworzyć nowe możliwości odkryć historii militarnej Twojej rodziny.

Przeszukaj rekordy wojskowe na MyHeritage już teraz bezpłatnie

MyHeritage jest domem dla 694 kolekcji 74 milionów rekordów wojskowych z całego świata – w tym poborów, rekordów służby, rekordów emerytalnych i innych dokumentów wojskowych. Kilka ważnych kolekcji rekordów wojskowych zostało dodanych w ciągu ostatnich kilku miesięcy, w tym kolekcje z Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych. Kolekcje te zawierają zapisy sięgające połowy XVII w., dostarczając informacji o ludziach z całego świata, którzy brali udział w najważniejszych konfliktach zbrojnych ostatnich kilku stuleci.

Rejestry wojskowe mogą dać nam wgląd nie tylko w służbę wojskową Twoich przodków, ale także w to, kim byli i skąd pochodzili – a czasami mogą nawet zawierać informacje o ich wyglądzie fizycznym. Mogą one służyć jako ważne uzupełnienie lub alternatywa dla akt życiowych i pomóc zorientować się, jak wyglądało życie przodków w czasie wojny.

Zazwyczaj, większość z tych rekordów jest dostępna tylko dla użytkowników MyHeritage z płatną subskrypcją. Tylko w ciągu najbliższego tygodnia, każdy będzie mógł przeszukiwać i przeglądać wszystkie rekordy wojskowe na MyHeritage całkowicie za darmo.

Nie przegap tej szansy, aby dowiedzieć się więcej o bohaterach w Twojej rodzinie!

Przeszukaj darmowe rekordy wojskowe na MyHeritage już teraz.