Walentynki: Odkrywaj historie miłosne swoich przodków z bezpłatnymi rekordami małżeństw

Walentynki: Odkrywaj historie miłosne swoich przodków z bezpłatnymi rekordami małżeństw

Niech miłość stanie się hasłem przewodnim w te Walentynki; podczas gdy będziesz odkrywać romantyczne historie miłosne z Twojej rodziny. Z radością powiadamiamy Cię, że w okresie od dziś, tj. od 13 lutego do 17 lutego, 2024 wszystkie nasze rekordy małżeństw są dostępne bezpłanie. Zanurz się w naszej bogatej bazie 254 kolekcji, zawierającej 746 milionów rekordów.

Przeszukaj bezpłatnie rekordy małżeństw na MyHeritage

Akta małżeństw są źródłem niesamowitych wglądów w wzruszające chwile, które wyznaczają nowe początki dla gałęzi rodziny. Najczęściej zawierają imiona, daty urodzenia, miejsca urodzenia i zamieszkania pary młodej, często także szczegóły dotyczące ich rodziców lub świadków, którzy mogą być bliskimi przyjaciółmi lub krewnymi.

MyHeritage udostępnia unikatowe informacje z 254 kolekcji aktów małżeństw z całego świata. Niektóre z nich są dostępne wyłącznie na MyHeritage, a inne zawierają pięknie zeskanowane obrazy.

Zazwyczaj dostęp do tych rekordów jest możliwy po wykupieniu subskrypcji kompletnej lub subskrypcji na dane. Przez pięć kolejnych dni możesz je przeszukiwać całkowicie za darmo. Zarejestruj się na bezpłatne konto MyHeritage, aby rozpocząć.

Jako ciekawostka. Nasz zespół badawczy odkrył ciekawy trend doctyczący imienia „Love” w USA (pl. miłość). Czy wiesz, że imię Love zyskuje na popularności w Stanach Zjednoczonych?

Nasz zespół badawczy w MyHeritage zagłębił się w publiczne rejestry i odkrył, że w ubiegłym roku, imię Love znalazło się na liście 1000 najpopularniejszych imion po raz pierwszy od 1893 roku! Zgadza się, ponad sto lat temu Miłość była nie tylko słowem oznaczającym uczucie, ale także cenionym imieniem dla chłopców. Swoją szczytową popularność osiągnęło w 1902 roku, kiedy to uplasowało się na pozycji 838. Już jutro świętujemy Walentynki, więc wygląda na to, że miłość rzeczywiście unosi się w powietrzu.

W te Walentynki, badając historie miłosne swoich przodków poprzez akta małżeństw, być może znajdziemy czas na chwile refleksji. Być może jutrzejszy dzień nie musi być tylko czasem świętowania miłości między dwojgiem ludzi, ale ogólnie miłości, czy to matki, ojca, czy też wszechobecnej miłości?

Nie przegap okazji, by odkryć romantyczne historie, które ukształtowały twoją rodzinę. Zacznij szukać już teraz i daj nam znać, jakie miłosne historie udało Ci się odkryć!