Wyjątkowa oferta walentynkowa: Dostęp do wszystkich aktów małżeństwa bezpłatnie

Wyjątkowa oferta walentynkowa: Dostęp do wszystkich aktów małżeństwa bezpłatnie

Miłość unosi się w powietrzu! Świętuj Walentynki poprzez zanurzenie się w historie miłosne Twojej rodziny z naszą specjalną ofertą: wszystkie rekordy małżeństw są dostępne bezpłatnie od 13 do 20 lutego 2022 roku.

Przeszukaj bezpłatne rekordy małżeństw na MyHeritage

Rekordy małżeństw zapewniają fascynujący wgląd w momenty, w których formują się nowe związki. Zazwyczaj zawierają imiona, daty urodzenia, miejsca urodzenia i miejsca zamieszkania panny młodej i pana młodego, a czasami zawierają informacje o rodzicach panny młodej i pana młodego lub świadkach, którzy mogli być przyjaciółmi rodziny lub innymi krewnymi. MyHeritage jest domem 164 kolekcji rekordów małżeńskich zawierających prawie 600 milionów rekordów z całego świata, z których niektóre zawierają pięknie zeskanowane obrazy, a niektóre z nich są ekskluzywne dla MyHeritage.

Od ostatnich Walentynek, dodaliśmy kilka istotnych i intrygujących kolekcji – na przykład, Francja, Małżeństwa Kościelne i Cywilne i Brazylia, Małżeństwa Pernambuco, 1800-1960.

Zazwyczaj, aby móc przeglądać te rekordy, wymagana jest subskrypcją kompletna lub na dane, jednak teraz przez 8 dni, będziesz mógł wyszukiwać i przeglądać je za darmo.

Nie czekaj? Zacznij szukać już teraz! Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć, jaki odkyć udało Ci się dokonać!

Przeszukaj darmowe rekordy małżeństw na MyHeritage