Użytkownicy zachwyceni DeepStory!

Użytkownicy zachwyceni DeepStory!

Niedawno udostępniliśmy niezwykłą funkcję DeepStory, która przenosi opowiadanie historii rodzinnych na wyższy poziom, pozwalając Ci sprawić, by zdjęcia Twoich przodków przemówiły i opowiedziały ich historie. Dokonaliśmy tego w oparciu o niesamowitą technologię, którą udostępniliśmy na licencji firmy D-ID.

DeepStory od momentu udostępnienia zyskało dużą popularność, pokazując jak zabawne i fascynujące może być opowiadanie historii rodzinnych. W ciągu pierwszych dwóch tygodni od jej uruchomienia, ponad 270 000 DeepStory zostało stworzonych przez użytkowników MyHeritage. Użytkownicy uwielbiają tę nową funkcję i nie mogą wyjść z podziwu, jak niesamowite jest to, że mogą być świadkami, jak ich przodkowie i postacie historyczne opowiadają swoje historie!

Jeśli jeszcze nie spróbowałeś, nie zwlekaj dłużej i przekonaj się sam. Spraw, aby Twoi przodkowie przemówili dzięki DeepStory.

Oto niektóre z naszych ulubionych reakcji i opinii, które użytkownicy zamieścili w mediach społecznościowych:

Facebook:

Jennifer Hanna napisała do nas, opisując, jak bardzo podoba jej się korzystanie z tej nowej funkcji:

„Jako oddany genealog i główny historyk rodziny, uważam, że wszystkie narzędzia fotograficzne MyHeritage są niesamowite (np. kolorowanie, ulepszanie i animowanie), ale najnowsza oferta LiveStory jest na zupełnie innym poziomie. Byłam pod wrażeniem jak łatwo było z niego korzystać. Jakość produktu końcowego przerosła moje najśmielsze oczekiwania, a sposób w jaki dźwięk jest idealnie zsynchronizowany ze zdjęciem mojego przodka…. jest naprawdę tak realistyczny! Ona naprawdę opowiada nam swoją historię!”.

Twitter:

Marie Antoinette była szczególnie zainspirowana tematem DeepStory:

Blogi:

DNA Family Trees – Larry Jones w swoim krótkim filmie instruktażowym podkreśla, jak niesamowite jest DeepStory i że nigdy wcześniej czegoś takiego nie widział! „Jak sami spróbujecie to spadną wam skarpetki z nóg!” kontynuuje: „To jest emocjonalne uzdrowienie, to jest niesamowita rzecz. Deep Nostalgia™ była fajna. A to, wysłuchanie historii mojej rodziny z jej ust sprawia, że jest to wiarygodne… Jeżeli to nie sprawi, że będziesz chciał wykupić abonament… Wielkie uznanie dla wszystkich tam obecnych. Nie sądziłem, że uda wam się przebić zainteresowanie, jakie towarzyszyło Deep Nostalgia™, ale udało się!”.

Leland Meitzler z Genealogy Blog powiedział: „Mam dziś więcej zabawy niż przez te wszystkie lata. MyHeritage, który był pionierem tak wielu innowacji fotograficznych w ciągu ostatnich kilku lat, właśnie udostępnił nową funkcję, która pozwala Twojemu przodkowi mówić (ze zdjęcia – nie z grobu)! A ja myślałem, że Deep Nostalgia™ to było coś.”

Po przetestowaniu DeepStory po raz pierwszy, Rand Seaver z GeneaMusings wzruszył się do łez! „Moją pierwszą reakcją na to były łzy radości, a potem wdzięczności za życie mojej mamy. Jej historia jest o wiele dłuższa i stworzę więcej filmów LiveStory dotyczących jej życia, życia mojego ojca, życia każdego z moich dziadków i prawdopodobnie dziadków mojej matki.” Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Twoje przyszłe DeepStory, Randy!

Roberta Estes z DNA-explained również wypróbowała DeepStory. Ma nadzieję, że DeepStory zachęci członków jej rodziny do przesyłania zdjęć przodków, których wcześniej nie widziała, a DeepStory jest wspaniałą zachętą, by to zrobić.

The Genealogy Guys stworzyli swoje pierwsze DeepStory, zauważając, jak łatwo jest z niego korzystać: „Jest łatwy w użyciu i tworzy interesujący film biograficzny”.

Media:

Wśród kilkudziesięciu recenzji, DeepStory zostało również opisane w serwisie CNET: „… możesz oglądać, jak babcia opowiada o tym, gdzie się urodziła i jak poznała dziadka, a w trakcie jej wypowiedzi widzisz towarzyszące jej zdjęcia z ich ślubu, domu i dzieci”.

DeepStory pojawiło się w TechCrunch: „Wraz z debiutem LiveStory, MyHeritage wprowadza najnowszą technologię AI od D-ID bezpośrednio dla konsumentów”.

W Make Use of, Alvin Wanjala mówi, że funkcja DeepStory w MyHeritage ma element imponujący, w technicznym osiągnięciu stojącym za tą funkcją.

Jesteśmy poruszeni i zainspirowani wszystkimi pięknymi DeepStory i wspaniałymi opiniami, którymi się z nami dzielicie – nie przestawajcie!

A jeśli jeszcze nie skorzystaliście z tej niesamowitej funkcji, przejdźcie na stronę https://www.myheritage.pl/deepstory i wypróbujcie ją.

Inspirujące przykłady:

Założyciel i dyrektor generalny MyHeritage, Gilad Japhet, podzielił się fascynującym DeepStory o swoim dziadku od strony Ojca, Chaimie Japhecie (zobacz pierwszy komentarz do części 2):

W tym przykładzie DeepStory genealog Annette Diane Kapple każe swojej krewnej Nancy Melvin Hicks przedstawić się i odczytać list, który jej syn napisał z frontu wojny secesyjnej w USA:

Genealog Miles Meer stworzył Historię na żywo o swoim pradziadku i jego nieczystych praktykach biznesowych w czasach prohibicji w Stanach Zjednoczonych:

John Reid z Anglo-Celtyckie powiązania Kanady sprawił, że jego przodek Braham Cohen opowiedział historię życia swojego brata Edwarda z jego punktu widzenia.

Użytkownik MyHeritage Matthew Kerns, który zarządza Grupą Dziki Zachód na Facebooku stworzył ekscytującą DeepStory o życiu w Teksasie Johna Bakera Omohundro (1846-1880), znanego również jako „Texas Jack”. Jack był amerykańskim pogranicznym zwiadowcą, aktorem i kowbojem:

Podziel się swoim DeepStory, aby otrzymać szansę na wygraną!

Bardzo nam się spodobało oglądanie Waszych DeepStory, i mamy dla Was niespodziankę, a mianowicie ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać subkrypcję kompletną MyHeritage oraz 3 zestawy DNA MyHeritage! Wystarczy, że stworzysz DeepStory i udostępnisz go poprzez swój ulubiony kanał social media (lub e-mail), aby otrzymać szansę na wygraną.

Oto, jak wziąć udział w konkursie:

  • Stwórz historię DeepStory o jednym z Twoich przodków – to proste i przyjemne! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak i uzyskać kilka wskazówek dotyczących tworzenia niesamowitego DeepStory.
  • Udostępnij relację DeepStory na Twitterze, Facebooku, Instagramie lub TikTok.
  • Pamiętaj, aby oznaczyć MyHeritage (@myheritage lub @myheritage_official) i użyć hashtagu #mylivestory w opisie. Aby upewnić się, że zostaniesz zauważony, prosimy również o przesłanie nam linku do Twojego DeepStory na adres: stories@myheritage.com

Powodzenia! Nie możemy się doczekać, jak Twoi przodkowie opowiedzą nam swoje historie.