Międzynarodowa Konferencja Genealogiczna RootsTech już trwa – w tym roku Online i bezpłatnie dla każdego!

Międzynarodowa Konferencja Genealogiczna RootsTech już trwa – w tym roku Online i bezpłatnie dla każdego!

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby wziąć udział w międzynarodowej konferencji genealogicznej – Rootstech, a do tej pory nie miałeś ku temu okazji, mamy dla Ciebie dobre wieści – ta największa na świecie konferencja genealogiczna w tym roku odbywa się całkowicie online i co więcej – bezpłatnie! 

Oczekuje się, że ponad 500 tys. uczestników z całego świata weźmie udział w wirtualnych wykładach i stoiskach, które oferują nowe możliwości nawiązania kontaktów z entuzjastami genealogii i historii rodziny z całego świata. 

Jako platynowy sponsor wydarzenia, będziesz miał okazję być świadkiem ogłoszenia nowych funkcji w MyHeritage i wysłuchać tysiące wykładów od naszych ekspertów na temat wszystkich kwestii związanych z genealogią, DNA i MyHeritage. Konferencja oficjalnie rozpoczyna się dzisiaj, 25 lutego i kończy 27 lutego 2021 roku. 

Zarejestruj się do wzięcia udziału w RootsTech 2021 bezpłatnie! 

Odwiedź wirtualne stoisko MyHeritage

Chcemy Cię poznać! Nasze wirtualne stoisko jest już otwarte! Dołącz i porozmawiaj z naszymi przedstawicielami (w języku angielskim) na temat naszych funkcji, produktów, i serwisów. Możesz nawet rozpocząć swoje własne rozmowy i poznać innych fanów MyHeritage z całego świata.

Wykłady MyHeritage 

Jesteśmy podekscytowani, że w tym roku będziemy prezentować keynote (kluczowy wykład) MyHeritage na głównej wirtualnej scenie Rootstech.  

W dniu dzisiejszym o godzinie 15:18 (czasu polskiego) lub o 3:30 nad ranem ogłosimy wirtualnie z konferencji naszą nową, przełomową funkcję. Możesz również obejrzeć ponowne ogłoszenie w piątek, 26 lutego, o godzinie 12:30 (czasu polskiego) lub 00:18 czasu polskiego. 

Oprócz możliwości wzięcia udziału w keynote MyHeritage, będziesz miał dostęp do setek wykładów MyHeritage w 10 różnych językach podczas całej konferencji Rootstech. Wykłady obejmują szeroki wachlarz tematów z zakresu genealogii, DNA i wszystkiego, co dzieje się w MyHeritage. 

Będą one dostępne na żądanie, 24 godziny na dobę, począwszy od dzisiaj, 25 lutego od godziny 17:00 czasu polskiego.

Oto przewodnik po wszystkich naszych głównych wykładach, które odbędą się w ten weekend – WSZYSTKIE WYKŁADY ODBĘDĄ SIĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM!

Wykłady z zakresu genealogii: 

 • Genealogia – nie ma czasu do stracenia: Co możesz zrobić z czasem, który możesz przeznaczyć na odkrycia: Otrzymasz konkretne zalecenia, jak w pełni wykorzystać czas, który masz do dyspozycji, tak aby posuwać się naprzód ze swoimi odkryciami genealogicznymi, nawet jeśli jest to kilka minut dziennie.
 • “Zasadzenie” drzewa genealogicznego online na MyHeritage: Naucz się podstaw tworzenia drzewa genealogicznego, dodawania nowych osób i wypełniania ich danych oraz odkryj, jak technologie MyHeritage pomagają Ci bez wysiłku dokonywać nowych odkryć.
 • Praca z miliardami danych historycznych na MyHeritage: Dowiedz się, jak korzystać z wyszukiwarki danych historycznych MyHeritage, tak aby systematycznie przeszukiwać ponad 13 miliardów rekordów historycznych z całego świata i znaleźć informacje o swoich przodkach.
 • Genealogiczne Studium Przypadku: Jak odkryłem informacje o mojej rodzinie pochodzenia żydowsko-amerykańskiego: Dowiedz się od eksperta genealoga Daniela Horowitza o jego doświadczeniach w śledzeniu losów swojej rodziny w Stanach Zjednoczonych i uzyskaj kilka przydatnych rad, jak badać swoją historię rodzinną. 
 • Jeśli wówczas miałbym te same informacje, które mam teraz: Dowiedz się o typowych błędach genealogicznych, tak abyś mógł dokonywać dobrych decyzji za pierwszym razem – lub powrócić do swoich badań i dokonać nowych odkryć.

Wykłady z zakresu DNA 

 • Przedstawiamy Grupy Genetyczne na MyHeritage z Ran’em Snir’em: Odkryj długo oczekiwane rozszerzenie wyników MyHeritage DNA w zakresie etniczności: Grupy Genetyczne, które drastycznie zwiększają rozdzielczość podziału etnicznego MyHeritage do 2,114 regionów geograficznych.
 • Jak analizować podobieństwa DNA: Genealogia genetyczna 101! Naucz się nowych strategii analizowania swoich dopasowań, tak abyś mógł rozwijać badania historii rodziny.
 • DNA MyHeritage — Przegląd: Wysłuchaj wprowadzenia do DNA MyHeritage, ze wszystkimi jego funkcjami i narzędziami, i dowiedz się, jak możesz wykorzystać swoje wyniki, aby dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu rodzinnym, znaleźć nowych krewnych i dokonać nowych odkryć na temat swojej rodziny. 
 • Zaawansowane narzędzia DNA do analizy podobieństw DNA: Naucz się korzystać z zaawansowanych narzędzi MyHeritage dla genealogii genetycznej, aby dowiedzieć się, w jakim stopniu, Ty i Twoje podobieństwa DNA jesteście spokrewnieni. 

Wykłady z zakresu funkcji na MyHeritage

 • Nowe narzędzie MyHeritage do pracy ze zdjęciami historycznymi z Keren Dotan: Menedżer Produktu, Keren Dotan dzieli się najnowszymi ulepszeniami MyHeritage In Color™ i pokazuje, jak narzędzia fotograficzne MyHeritage mogą pomóc Ci odkrywać nowe informacje o Twoich przodkach! 
 • Genealogia w ruchu z aplikacją mobilną MyHeritage: Odkrycia genealogiczne mogą być prowadzone również w ruchu! Dowiedz się, jak korzystać z funkcji MyHeritage z ekranu telefonu, i wzbogacaj swoje drzewo genealogiczne w każdej wolnej chwili! 
 • Korzystanie z narzędzi fotograficznych MyHeritage w celu ulepszenia badań genealogicznych: Odkryj jak narzędzia MyHeritage do kolorowania i poprawiania zdjęć mogą wzbogacić Twoje badania historii rodziny.
 • Minimum wysiłku, maksimum wyników: Dokonywanie odkryć na MyHeritage: Dowiedz się, jak korzystać z technologii automatycznego dopasowania MyHeritage, aby natychmiast powiększyć swoje drzewo genealogiczne.
 • MyHeritage PedigreeMap™ – Interaktywna Mapa Historii Twojej Rodziny: Naucz się korzystać z MyHeritage PedigreeMap™, aby odbyć interaktywną wycieczkę po miejscach, w których miały miejsce znaczące wydarzenia w Twojej rodzinie.
 • Tworzenie pięknych wykresów Twojego drzewa genealogicznego na MyHeritage: Dowiedz się, jak zaprezentować swoje odkrycia za pomocą bezpłatnego, pięknego wykresu drzewa genealogicznego, który możesz utworzyć na MyHeritage.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć wykłady MyHeritage!

Wykłady w 10 różnych językach

Oprócz naszego wyboru wykładów w języku angielskim, będziesz mógł również słuchać wykładów naszych ekspertów w języku niemieckim, duńskim, hiszpańskim, fińskim, francuskim, węgierskim, holenderskim, norweskim, portugalskim, rosyjskim i szwedzkim. Jako pierwsze miejsce w Europie w zakresie badań historii rodziny i testów DNA, MyHeritage jest dumny z faktu, że jest globalną platformą genealogiczną. Nasza strona jest dostępna w 42 językach, a naszym ostatecznym celem jest to, aby genealogia była łatwa i dostępna dla każdego, i wszędzie.

Odkryj wykłady RootsTech według języków!

Dołącz do nas na prawdziwie międzynarodowym RootsTech w tym roku!

Poprzez usunięcie przeszkód w postaci odległości i kosztów, RootsTech w tym roku będzie prawdziwie międzynarodowy! MyHeritage jest zaangażowany w tworzenie historii rodziny dostępnej dla ludzi na całym świecie od ponad dekady i nie możemy się doczekać, aby nasi użytkownicy ze wszystkich zakątków globu dołączyli do nas na RootsTech w tym roku. Rejestracja jest bezpłatna na stronie https://www.rootstech.org/.