Deep Nostalgia™: 26 milionów zdjęć już animowanych!

Deep Nostalgia™: 26 milionów zdjęć już animowanych!

W ciągu zaledwie 11 dniu, miliony osób utworzyło 26 milionów animacji korzystając z Deep Nostalgia™! Ta przełomowa, nowa funkcja fotograficzna pozwala na animowanie twarzy na zdjęciach i “zawirowała” światem Internetu!

Nasza aplikacja mobilna MyHeritage umożliwia łatwe animowanie zdjęć i stała się bardziej popularna niż kiedykolwiek. Jest numerem jeden wśród darmowych aplikacji na iPhone’a w USA w Apple Store od 7 dni! Aplikacja MyHeritage jest również numerem jeden na iOS App Store w Wielkiej Brytanii, Austrii, Belgii, Brazylii, Francji, Meksyku i Nowej Zelandii, a także numerem dwa w Kanadzie, Niemczech, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Szwajcarii i Australii. Osiągnęliśmy pozycję numer jeden w 22 krajach! Jesteśmy również w pierwszej piątce w 43 krajach, a w pierwszej dziesiątce w 55 krajach.

Deep Nostalgia™ wciąż zachwyca ludzi z całego świata i umacnia ich więź z przeszłością. Każdego dnia jesteśmy podekscytowani ilością stworzonych animacji i dumni z każdego kamienia milowego, który osiągnęliśmy po drodze. Jesteśmy zdumieni niewiarygodnym odzewem i zasięgiem, jaki otrzymaliśmy. Entuzjazm jest tak ogromny, że musieliśmy napisać kilka postów dzieląc się reakcjami, które otrzymaliśmy, najpierw z tymi pierwszymi reakcjami a następnie z kolejnymi zaledwie kilka dni póżniej.

Wczoraj obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet: dzień, w którym czcimy kobiety z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości oraz przypominamy sobie, jak odwaga, inteligencja i hart ducha kobiet w całej historii doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj. Korzystając z Deep Nostalgia™, animowaliśmy twarze 12 kobiet z całego świata, które zapisały się na kartach historii. Obserwowanie tych silnych kobiet w ruchu zapewne pomaga nam poczuć się bardziej połączonymi z nimi i inspiruje nas do podążania za ich przykładem, stania w obronie naszych wartości i realizowania naszych marzeń.

Opinie użytkowników

Jesteśmy wzruszeni opiniami o naszej funkcji napływającymi z całego świata. Wielu użytkowników zwróciło się do nas, wyrażając swoją szczerą wdzięczność po uzyskaniu wglądu w życie swoich przodków i podzieliło się emocjami, jakie to wydarzenie w nich wzbudziło.

Użytkownik MyHeritage Kathleen Batty z Australii mówi „Niesamowite doświadczenie! Moja mama zmarła, gdy miałam dwa lata, więc jej nie pamiętam. To sprawiło, że wydała mi się bardziej realna. Dziękuję!”

Emma Devine z Wielkiej Brytanii opowiedziała nam o tym, jak wyjątkowe dla niej i jej rodziny były zdjęcia jej mamy, które animowała za pomocą Deep Nostalgia™. „Moja mama odeszła w 2018 roku na raka w wieku 78 lat. O raku dowiedzieliśmy się zaledwie 2 tygodnie przed jej odejściem, została przyjęta do szpitala niecały tydzień wcześniej. Udało nam się zabrać ją do domu, aby się nią zaopiekować i spędzić 6 rozdzierających serce dni, zanim „zyskała skrzydła”. Ma siedmioro dzieci. Wspaniała kobieta, idealna mama, za którą tęsknimy ponad miarę. Ma 16 wnuków i 13 prawnuków”. Na poniższej animacji, miała osiemnaście lat, w dniu swojego ślubu, jedno z ulubionych zdjęć Emmy.

Po szczególnie trudnych kilku latach, Emma została pokrzepiona za sprawą zdjęcia. „Mój tata odszedł 8 tygodni po mojej mamie, a moja najstarsza siostra odeszła 8 miesięcy po niej. Po 3 latach żałoby, nadałam życia zdjęciu mojej mamy. Siedzę tu i płaczę, niesamowite! Wspaniałe! …Dziękuję z głębi serca! XX”

Liliana Garcia Schultz mówi: „Ta technologia jest niesamowita! Użyłam jej do zdjęć mojej babci, której nigdy nie miałam okazji poznać. To było bardzo emocjonalne doświadczenie dla całej mojej rodziny. Chętnie zapłacę za członkostwo. Całkowicie warto!”

Eliška Potužníková z Czech powiedziała: „Kocham😍 moja 84-letnia babcia płakała z radości, gdy zobaczyła uśmiechniętego zmarłego brata bliźniaka! Myślę, że trzeba oddać pokłony waszym programistom. To jest dla mnie jak magia z Harry’ego Pottera… Jesteście najlepsi!”.

Opinie w Social Media były równie entuzjastyczne:

Media

Serwisy informacyjne nie przestają rozpisywać się o sensacji Deep Nostalgia™.

Inside Edition’s Deborah Norville, Steven Fabian i Lisa Guerrero również wypróbowali aplikację ze zdjęciami swoich zmarłych bliskich, prezentując film z procesu.

The Real wydał realistyczną opinię, opowiadając o nowym trendzie i animowanych postaciach historycznych.

Deep Nostalgia™ została również wspomniana w Newsweek, Yahoo! News, Distractify, Deseret News, i w innych mediach. W polskich mediach znajdziemy informacje o funkcji w takich mediach, jak: TVN24, naTemat, Naszemiasto.pl, Rzeczpospolita, Komputer Świat, i w innych.

Ten nowy dodatek do naszego zestawu narzędzi fotograficznych wywołał istną „burzę” w mediach społecznościowych od momentu jego udostępnienia; jesteśmy bardzo dumni, że możemy pomóc użytkownikom połączyć się z ich przeszłością i dzielić się historią rodziny z ich krewnymi.

Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z tej usługi, to na co czekasz? Zapraszamy do skorzystania z  Deep Nostalgia™ ; będziemy zaszczyceni jeśli podzielisz się wynikami w mediach społecznościowych!