NOWOŚĆ: Aktualizacje w Pasku Nawigacji na Stronie Głównej

NOWOŚĆ: Aktualizacje w Pasku Nawigacji na Stronie Głównej

W ostatnim czasie dokonaliśmy pewnych ulepszeń w pasku nawigacji na stronie MyHeritage, aby uczynić go bardziej intuicyjnym i ułatwić Ci znalezienie tego, czego szukasz w szybkim czasie.


Dodaliśmy nową sekcję Zdjęcia gdzie możesz uzyskać dostęp do swoich zdjęć, jak również do narzędzi fotograficznych: Deep Nostalgia™, MyHeritage In Color™, oraz MyHeritage Ulepszanie zdjęć. Uprzednio funkcje te znajdowały się w sekcji Drzewo.

Z naszym rosnącym pakietem narzędzi fotograficznych, a także w świetle ogromnej popularności Deep Nostalgia™, chcieliśmy dać Wam łatwiejszy i bardziej bezpośredni dostęp do Waszych zdjęć i funkcji, które czynią MyHeritage platformą nr 1 do pracy z historycznymi zdjęciami. Posiadanie oddzielnej sekcji ułatwi nam dodawanie nowych funkcji związanych z fotografiami i planujemy to wykorzystać już wkrótce 🙂

W sekcji Drzewo, pod zakładką więcej nie znajdziemy już opcji: Wydruk wykresów i ksiąg oraz Kontrola spójności – teraz będą znajdować się w bardziej dostępnym miejscu, również głównie ze względu na swoją popularność.

Mamy nadzieję, że spodobają się Państwu te zmiany!