NOWOŚĆ: Animacje specjalne dla Deep Nostalgia™

NOWOŚĆ: Animacje specjalne dla Deep Nostalgia™

Deep Nostalgia™ to niesamowita funkcja MyHeritage, licencjonowana przez D-ID, która pozwala na ożywianie twarzy na zdjęciach, wprawiając je w ruch, czy sprawiając, że postać uśmiecha się. Funkcja w szybkim tempie rozprzestrzenia się w Internecie, a miliony ludzi udostępnia ruchome zdjęcia swoich bliskich na kanałach społecznościowych, i nie tylko. Od czasu wprowadzenia Deep Nostalgia™ 5 tygodni temu, zostało zanimowanych aż 72 miliony zdjęć.

Funkcja jest oparta na różnych sekwencjach gestów, które mogą być zastosowane do zdjęcia, a każdy pochodzi z nagranego wcześniej wideo-sterownika, które przygotowaliśmy uprzednio z pomocą mimiki twarzy naszych pracowników.

W chwili kiedy wprowadziliśmy funkcję Deep Nostalgia™ udostępniliśmy 10 podstawowych sterowników. Dzisiaj, jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że podwoiliśmy ich liczbę. 10 dodatkowych sterowników udostępnionych dzisiaj, które nazywamy specjalnymi animacjami, pozwalają Ci zobaczyć, jak Twoi przodkowie wyrażają szersze spektrum gestów i emocji, na przykład, uśmiechając się z całego serca, wysyłając „wydmuchany” pocałunek, kiwając głową z aprobatą i inne. Animacje specjalne są dostępne wyłącznie dla subskrybentów planu kompletnego.

Wielu z naszych użytkowników wzruszyło się do łez, widząc jak ich przodkowie rozglądają się i uśmiechają do nich. Dzięki naszym nowym, specjalnym animacją możesz ich zobaczyć w wielu nowych odsłonach!

W jaki sposób skorzystać z nowych animacji?

10 nowych animacji specjalnych rozszerza wybór ruchów i wyrażeń, które można zastosować do starych zdjęć rodzinnych:

  • Uśmiech
  • Taniec1
  • Taniec 2
  • Pocałunek
  • Wdzięczność
  • Pocałunek i mrugnięcie
  • Brwi
  • Aprobata
  • Bokiem
  • Współczucie

Te 10 nowych, specjalnych animacji są dodatkiem do poprzednich 10 animacji, które nie były nazwane, a były ponumerowane od #1 do #10.

Kiedy animujesz zdjęcie, domyślnie wybierana jest animacja początkowa, tak aby idealnie pasowała do pozy osoby na zdjęciu. Ta początkowa animacja jest zawsze jedną z pierwszych 10 ogólnych animacji i nigdy nie jest jedną z animacji specjalnych. W celu skorzystania z animacji specjalnych należy wybrać je ręcznie.

Funkcja Deep Nostalgia™ jest dostępna z 3 miejsc:

Korzystanie ze specjalnych animacji nie jest możliwe bezpośrednio ze strony internetowej po przejściu do funkcji Deep Nostalgia™, a jest możliwe z dwóch pozostałych, wyżej wymienionych miejscach.

Z witryny rodzinnej

Aby uzyskać dostęp do specjalnych animacji z przeglądarki, odwiedź sekcję Zdjęć na swojej stronie rodzinnej („Moje zdjęcia” pod zakładką Drzewo genealogiczne w pasku nawigacji) i kliknij na zdjęcie, które chcesz animować.

Kliknij na przycisk animacji nad zdjęciem, aby wyświetlić nowy panel animacji po prawej stronie ekranu.

Wybierz nową animację z listy „Animacje specjalne”, lub jeśli chcesz, wybierz jedną z pierwszych 10 animacji ogólnych.

Poniżej prezentujemy kilka animacji z wykorzystaniem naszych nowych animacji specjalnych:

Pocałunek:

Taniec 1:

Współczucie:

W aplikacji mobilnej

Aby uzyskać dostęp do specjalnych animacji za pośrednictwem aplikacji mobilnej MyHeritage, otwórz aplikację i przejdź do sekcji „Zdjęcia” poprzez dotknięcie przycisku „Zdjęcia” na ekranie głównym lub w menu głównym.

Następnie, kliknij na zdjęcie, które chcesz animować.

Kliknij w ikonę animacji, aby animować zdjęcie, jak pokazano poniżej:

Po wybraniu domyślnej animacji kliknij w nazwę Animacja, która znajduje się w górnej części ekranu, tak aby przełączyć się na inną animację.

Możesz wybrać spośród 10 ogólnych animacji lub 10 nowych animacji specjalnych.

Czy specjalne animacje są ogólnodostępne?

Animacje specjalne są dostępne wyłącznie dla subskrybentów z planem kompletnym.

Użytkownicy, którzy nie posiadają żadnej subskrypcji, mogą nadal korzystać z Deep Nostalgia™ z ogólnymi animacjami i stworzyć kilka animacji za darmo. Jeśli chcesz wypróbować animacje specjalne, lub animować nieograniczoną liczbę zdjęć, będziesz potrzebował subskrypcję kompletną MyHeritage.

Podsumowanie

MyHeritage stale stara się ulepszać dotychczasowe funkcje i wprowadzać nowe, tak aby pomagać użytkownikom na całym świecie odkrywać i łączyć się z historiami swoich przodków i krewnych. Otrzymaliśmy wiele wiadomości i komentarzy od użytkowników z całego świata, wielu z nich twierdząc że Deep Nostalgia™ wzbudziła u nich wiele emocji, takich jak wzruszenie, czy poruszenie. Z naszym dodatkiem animacji specjalnych dla Deep Nostalgia™ nasi użytkownicy mogą teraz jeszcze głębiej przeżywać emocje związane z oglądaniem zdjęć swoich przodków w ruchu!

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Andrzej

  11 kwietnia, 2021

  Fantastyczna sprawa. Lubie to.

 • Barbara

  11 kwietnia, 2021

  Proszę o wyjaśnienie pochodzenia nazwisk Falender i CzywczyńskiDziękuję bardzo

 • Grazyna

  13 kwietnia, 2021

  Podoba mi się nowość