Przedstawiamy: Abonament MyHeritage na Prezent

Przedstawiamy: Abonament MyHeritage na Prezent

W samą porę na Święta Bożego Narodzenia, z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie członkostwa upominkowego MyHeritage! Teraz możesz podarować komuś specjalny plan Kompletny MyHeritage, nasz najlepszy plan badania historii rodziny. Aby uczcić rozpoczęcie działalności, podarunkowe członkostwo jest teraz dostępne z 50% zniżką wprowadzającą.

Z wieloma osobami spędzającymi więcej czasu w domu i szukającymi sensownych działań, członkostwo podarunkowe MyHeritage jest idealnym prezentem na te Święta i z pewnością zachwyci niejednego członka rodziny lub bliskiego przyjaciela.

Prezentowe członkostwo jest kompletnym planem, który zapewnia dostęp do wszystkich funkcji i wszystkich 12,7 mld rekordów historycznych na MyHeritage.

Zamów członkostwo upominkowe za pomocą kilku kliknięć, a Twój wybrany odbiorca otrzyma e-mail wyjaśniający super proste kroki potrzebne do zrealizowania swojego prezentu.

Podaruj Członkowstwo (Abonament MyHeritage) w Prezencie już dziś

Co zawiera Członkostwo w Prezencie na MyHeritage?

Możesz zdecydować się na 1 rok lub 6 miesięcy członkostwa w prezencie. Członkostwo w prezencie jest jednorazowe i nie podlega przedłużeniu. Członkostwo upominkowe obejmuje następujące korzyści wynikające z planu kompletnego:

 • Nieograniczony rozmiar drzewa genealogicznego i nieograniczone przechowywanie zdjęć 
 • Dostęp do 12,7 mld historycznych rekordów MyHeritage
 • Automatyczne dopasowywanie rekordów dla drzewa genealogicznego 
 • Automatyczne Smart Matches™ do milionów drzew genealogicznych (dopasowywanie osób pomiędzy różnymi drzewami genealogicznymi)
 • Instant Discoveries™ składające się z Odkryć osobistych i Zdjęć fotograficznych
 • Kontroler spójności drzewa, który identyfikuje błędy i niespójności w drzewie genealogicznym
 • Nieograniczone korzystanie z MyHeritage In Color™ (kolorowanie czarno-białych zdjęć) i MyHeritage Ulepszanie zdjęć (Poprawa jakości czarno-białych zdjęć)

Jak podarować członkostwo w prezencie? 

W celu zakupienia Członkostwa MyHeritage w Prezencie, odwiedź www.myheritage.pl/gift.

Jak podarować Abonament MyHeritage w Prezencie

Jak podarować Abonament MyHeritage w Prezencie

Jak podarować Abonament MyHeritage w Prezencie

Jak podarować Abonament MyHeritage w Prezencie

Wybierz czas trwania prezentu – 6 miesięcy lub 1 rok, a następnie kliknij „Kontynuuj”.

Zostaniesz poproszony o zalogowanie się do swojego konta MyHeritage lub zarejestrowanie się za darmo, jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem MyHeritage. Konto jest potrzebne dla osoby obdarowującej, aby MyHeritage mógł wysyłać powiadomienia o prezencie (np. aby dać Ci znać, że prezent został otrzymany i wykorzystany); konto to nie musi być kontem płatnym. Zostaniesz wówczas przeniesiony na Stronę Zakupu.

Strona Zakupu

Strona Zakupu

Wprowadź imię i nazwisko odbiorcy i e-mail, a na życzenie dodaj osobistą wiadomość dla odbiorcy.

Wkrótce dodamy opcję wyboru daty dostawy w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu, a jeśli data dostawy nie zostanie wybrana, Twój prezent zostanie wysłany w dniu zakupu Członkostwa w Prezencie. Jest to idealne rozwiązanie, aby na przykład dostarczyć prezent na czyjeś urodziny.

Wprowadź dane do rachunku i wypełnij zamówienie. Prezent zostanie obciążony jednorazowo i nie będzie się automatycznie odnawiać.

Otrzymanie członkostwa w prezencie

Odbiorca Twojego prezentu otrzyma wiadomość e-mail od MyHeritage, informującą go o swoim prezencie z dalszymi instrukcjami. Oto jak będzie wyglądało powiadomienie o otrzymaniu prezentu w skrzynce osoby bliskiej: 

Prezent zostal dostarczony! Odbiorca prezentu musi kliknąć w „Rozpocznij” w celu aktywowania dostępu

Prezent zostal dostarczony! Odbiorca prezentu musi kliknąć w „Rozpocznij” w celu aktywowania dostępu

Pojawi się wyskakujące okienko, aby utworzyć darmowe konto MyHeritage (dla użytkowników spoza MyHeritage), lub aby zalogować się do istniejącego konta – kod podarunkowy jest wypełniony dla odbiorcy prezentu automatycznie, odbiorca musi jedynie kliknąć w „kontynuuj” –  (poniżej na zrzucie w języku angielskim):

Aktywacja konta przez odbiorcę, kod podarunkowy jest wypełniony automatycznie, odbiorca musi kliknąć jedynie w „Kontynuuj”

Aktywacja konta przez odbiorcę, kod podarunkowy jest wypełniony automatycznie, odbiorca musi kliknąć jedynie w „Kontynuuj”

Aktywacja zakończona z sukcesem przez odbiorcę (zrzut ekranu w języku angielskim jako przykład jedynie)

Aktywacja zakończona z sukcesem przez odbiorcę (zrzut ekranu w języku angielskim jako przykład jedynie)

W chwili kiedy członkostwo zostanie aktywowane, otrzymujący prezent musi kliknąć w „Rozpocznij swoje drzewo genealogiczne” i to wszystko!

Jeśli członkostwo w prezencie nie zostanie aktywowane w ciągu jednego tygodnia, do odbiorcy zostanie wysłany e-mail z przypomnieniem.

Jeżeli odbiorca ma już drzewo genealogiczne w innej usłudze, może załadować je do MyHeritage jako plik GEDCOM.

Istotne szczegóły

Po zakończeniu okresu członkostwa w prezencie, odbiorca zachowa dostęp do swojego konta MyHeritage i wszystkie dane drzewa genealogicznego; nic nie zostanie usunięte. Jeżeli będzie chciał nadal cieszyć się pełnią korzyści z członkostwa, może samodzielnie przedłużyć swój plan (lub możesz zdecydować się w tymże czasie na nadanie im kolejnego członkostwo w Prezencie – to zależy od Ciebie).

Jeśli obdarowałeś kogoś, a dana osoba nie chce przyjąć tego prezentu, nie martw się! Możesz poprosić naszą obsługę klienta, aby przekazała go komuś innemu. Jeśli obdarowałeś kogoś, a okazuje się, że ma już opłacone konto na MyHeritage, możesz również przenieść go na kogoś innego. Dopóki prezent nie zostanie aktywowany przez obdarowanego, okres członkostwa nie rozpoczyna się, więc nic nie jest utracone. Prezent musi być aktywowany w ciągu 6 miesięcy od jego dostarczenia do odbiorcy, wówczas się rozpocznie.

Wniosek

Członkostwo w Prezencie na MyHeritage jest wspaniałym prezentem świątecznym lub urodzinowym. Jest to idealny sposób, aby wprowadzić kogoś, na kim Ci zależy, w przyjemny świat genealogii i pomóc mu odkryć historię swojej rodziny. Wybierz 6-miesięczne lub 1-letnie członkostwo i skorzystaj z 50% zniżki na nasze regularne ceny.  Jeśli już jesteś abonentem, możesz podzielić się z kimś swoją pasją do historii rodziny. Jeśli znasz  krewnego lub przyjaciela, który korzysta z MyHeritage i cieszy się nim, zaskocz go członkostwem w prezencie, a będzie ono zastosowane do ich istniejącego konta na MyHeritage.

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Piotr

  16 grudnia, 2020

  Cytat:
  „Wkrótce dodamy opcję wyboru daty dostawy w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu,”

  Kiedy to nastápi?