Aktualizacja Teorii Family Relativity™

Aktualizacja Teorii Family Relativity™

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, iż właśnie odświeżyliśmy dane w Teorii Family Relativity™, już po raz trzeci od czasu kiedy wprowadziliśmy ją w 2019 roku. Ta rewolucyjna technologia może zaoferować Ci niesamowite, nowe informacje oraz pomaga w maksymalnym wykorzystaniu dopasowań DNA poprzez uwzględnienie informacji genealogicznych ze wszystkich naszych zbiorów 12,5 miliarda rekordów historycznych i 4 miliardów profili drzew genealogicznych, oferując teorie dotyczące powiązań między Twoją osobą, a Twoimi odkryciami DNA.

Użytkownicy, którzy wykonali test DNA MyHeritage lub wgrali zestaw DNA z innego serwisu od ostatniej aktualizacji mogą teraz otrzymywać sugestie i nowe dane na temat swoich relacji z ich połączeniami DNA. Ta aktualizacja zapewni również użytkownikom, którzy wcześniej wykonali test DNA MyHeritage lub wgrali swoje dane DNA z nowymi teoriami, kontynuację swoich badań, dzięki stale powiększającej się bazie danych drzew genealogicznych i historycznych rekordów MyHeritage. 

Jeśli jeszcze nie wykonałeś testu DNA MyHeritage, rozważ zamówienie swojego zestawu już dziś. 

Aktualizacja Teorii Family Relativity w liczbach

Łączna liczba teorii wzrosła z 20 330 031 do 33 373 070, co stanowi wzrost o 64%.

Liczba dopasowań DNA zawierających teorię wzrosła o 59% z 14 201 731 do 22 618 962.

Czasami dochodzimy do teorii poprzez wiele ścieżek, wskazując na silną teorię i dostarczając dodatkowych dowodów potwierdzających. Po poprzedniej aktualizacji, było łącznie 161 762 761 ścieżek. Ta aktualizacja zwiększyła liczbę ścieżek o 61% do 261 960 015.

Liczba użytkowników MyHeritage, którzy mają teraz co najmniej jedną teorię względności rodziny™ dla swoich połączeń DNA wzrosła o 28%.

Jak przejrzeć swoje nowe Teorie? 

Jeśli w tej aktualizacji znaleźliśmy dla Ciebie nowe teorie, na górze strony z dopasowaniami DNA pojawi się baner o Teorii Family Relativity™. Kliknij „Zobacz teorie”, aby zobaczyć wszystkie znalezione przez nas teorie, zarówno stare jak i nowe.

Baner ten, informujący o tym, że masz nowe teorie, będzie dostępny przez kilka tygodni, po czym będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich teorii przechodząc na stronę dopasowań DNA. 

Kiedykolwiek połączenie DNA ma teorię, będzie to zaznaczone na karcie połączenia DNA. Możesz również filtrować swoje połączenia DNA, aby zobaczyć tylko teorie z Theory of Family Relativity™, klikając w ikonę Filtry. W pierwszej grupie filtrów wybierz „Posiada Family Relativity™”. 

Zobaczysz również odznakę „NOWA” obok nowych teorii, które właśnie zostały dodane. Oznaczenie to będzie się pojawiać przez 30 dni. 

Teoria Family Relativity™ jest funkcją Premium, która wymaga subskrypcji strony na MyHeritage (Premium, PremiumPlus lub Kompletnej). Użytkownicy bez planu MyHeritage nadal będą widzieć wszystkie teorie, które znaleźliśmy dla nich, ale gdy klikną na teorię, aby zobaczyć pełne informacje, niektóre z nich zostaną ukryte. Użytkownicy, którzy załadują swoje surowe dane DNA z innego serwisu testowego na MyHeritage mogą zapłacić jednorazową opłatę w wysokości 29 Euro za zestaw, aby odblokować wszystkie zaawansowane funkcje DNA oferowane przez MyHeritage, w tym Teorię Family Relativity™. Dowiedz się więcej o naszych planach abonamentowych.

Więcej o Teorii Family Relativity

Dowiedz się więcej na temat rewolucyjnej technologii, która pozwala zaoszczędzić dziesiątki godzin na tworzeniu wielu teorii na temat tego, jak Ty i Twoje DNA mogą być powiązane w tym webinarze (w języku angielskim): 

W celu uzyskania innych informacji na temat Teorii Family Relativity™ i naszych narzędzi DNA, prosimy odwiedzić Bazę Wiedzy MyHeritage. 

Wniosek

Theory of Family Relativity™ może być przełomowym rozwiązaniem dla osób poszukujących nowych członków rodziny i dla genealogów, którzy próbują przebić się przez ceglane mury swoich odkryć. Może ona pomóc użytkownikom w natychmiastowym rozwiązaniu tajemnic, które mogły zastanawiać ich przez miesiące lub lata. 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ta nowa aktualizacja i, że nie możesz się doczekać, aż usłyszysz o swoich nowych odkryciach.

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • Wojciech

    30 września, 2020

    Liczba teorii podobno wzrosła, to czemu w moim przypadku zmalała, skoro były to prawidłowe dopasowania???