Dlaczego powinieneś regularnie sprawdzać Theory of Family Relativity™ – Teorię Względności Rodziny?

Dlaczego powinieneś regularnie sprawdzać Theory of Family Relativity™ – Teorię Względności Rodziny?

Teoria Względności Rodziny (oryginalna nazwa: Theory of Family Relativity) to funkcja MyHeritage, która „jest odpowiedzialna” za ustalenie, w jaki sposób jesteś spokrewniony z Twoim Dopasowaniem DNA. Przejdź do strony Dopasowania DNA, aby móc sprawdzić wszystkie teorie na temat tego, jak możesz być spokrewniony z danym dopasowaniem DNA.

Funkcja ta jest zasilana przez zaawansowany algorytm, który analizuje wszystkie informacje dostępne na MyHeritage, w tym informacje z drzewa genealogicznego i dane z zapisów historycznych i przetwarza je, aby stworzyć prawdopodobne teorie na temat Twojego powiązania z wykrytym dopasowaniem DNA. Ważne jest, aby zrozumieć, że nie jest to proces automatyczny: MyHeritage okresowo uruchamia algorytm, aby zaktualizować Teorie zgodnie z najbardziej aktualnymi informacjami.

Każdego dnia do istniejących drzew genealogicznych na MyHeritage dodawane są nowe profile i tworzone są nowe drzewa. Ponadto, MyHeritage dodaje miliony nowych kolekcji zapisów historycznych każdego miesiąca. Z tymi wszystkimi nowymi danymi, bardzo prawdopodobne jest to, że nowe Teorie Względności Rodziny będą dla Ciebie dostępne z każdą aktualizacją.

Każda aktualizacja Teorii Względności Rodziny jest ekscytującą informacją – i dlatego też powinieneś zaglądać do tej zakładki co jakiś czas, aby sprawdzić, czy nie pojawiły się dla Ciebie jakiekolwiek nowe teorie. 

Jak sprawdzić, czy posiadasz nowe Teorie Względności Rodziny? 

Za każdym razem, kiedy MyHeritage uruchomi nową aktualizację Teorii Względności Rodziny, powiadomimy Cię o tym na naszym blogu lub kanałach społecznościowych: Facebook, Twitter. 

O nowych aktualizacjach możesz dowiedzieć się również zaglądając na stronę Dopasowania DNA. Jeśli nastąpiła aktualizacja, na górze strony pojawi się baner informujący, że obliczono nowe teorie. Możesz kliknąć przycisk „Zobacz teorie”, aby przefiltrować wszystkie swoje dopasowania i wyświetlić tylko te, które mają teorię. Każda nowa teoria, która została obliczona w ciągu ostatnich 30 dni będzie oznaczona znakiem „NOWA”.

Baner i odznaki będą się pojawiać tylko przez kilka tygodni, więc upewnij się, że zaglądasz tam dość często, aby ich nie przegapić. 

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o funkcji Teorii Względności Rodziny i o tym, jak ta funkcja działa. 

Tagi: ,