DNA MyHeritage – Sprawdzamy DNA piłkarzy Legii Warszawa + KONKURS

DNA MyHeritage – Sprawdzamy DNA piłkarzy Legii Warszawa + KONKURS

Kim jestem, skąd pochodzę? DNA odgrywa również ogromną rolę w odnalezieniu odpowiedzi na te pytania. Poniższy wpis zwiastuje nasz ekscytujący projekt – a mianowicie podjęliśmy się wyzwania sprawdzenia DNA piłkarzy Legii Warszawa z naszymi testami DNA!

Testy DNA MyHeritage – „testujemy” piłkarzy Legia Warszawa

Poniższe wideo przedstawia reprezentantów Legii, którzy opowiadają o pierwszych wrażeniach z wykonywania naszych testów! Koniecznie obejrzyjcie poniższe wideo, w którym prezenter naszego partnerstwa z Legią – Maciek Krawczyk – opowiada o ekscytującym konkursie, w którym możecie wygrać (zapewne zainteresuje to jedynie fanów piłki nożnej, ale może i osoby, które chcą przeżyć atmosferę meczu Legii) podwójny bilet VIP na niedzielny mecz Legii (15.30, Stadion Legii).

Maciek Krawczyk zapytał piłkarzy m.in.: “Jakie są Wasze oczekiwania względem testów? Czego się spodziewacie?” – zobaczcie w wideo, co odpowiedzieli piłkarze!

Odpowiedzi konkursowe prosimy udzielać pod tym WIDEO 

Śledźcie nasze kolejny wpisy na tym blogu, gdzie przedstawimy wyniki testów DNA piłkarzy i ich wrażenia oraz wypowiedzi.

TESTY DNA MyHeritage – Śledźcie nasze wpisy na tym blogu

W następnych tygodniach na tym blogu pojawi się bardzo dużo wpisów na temat naszego najnowszego produktu – a więc wspomnianych wyżej testówDNA, od podstaw korzystania z testów po historie użytkowników, którzy wykonali testy – bądźcie z nami na bieżąco!

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • Anna

    13 maja, 2019

    Zakładam, że 99 %. Jednak „czyste” pochodzenie raczej nie występuje, no, chyba że wśród amiszów czy podobnych społeczności.