Kolejna Aktualizacja Teorii Family Relativity™!

Kolejna Aktualizacja Teorii Family Relativity™!

Nadszedł czas na kolejną aktualizację. Po raz kolejny dokonaliśmy aktualizacji danych genealogii genetycznej na MyHeritage – Teoria Family Relativity™!

Teoria Family Relativity™ (Teoria Względności Rodziny) wypełnia lukę między połączeniami DNA a danymi z drzewa genealogicznego i rekordami historycznymi, dostarczając Ci wskazówek, które mogą wyjaśnić związek pomiędzy Twoimi połączeniami DNA w oparciu o bazę danych MyHeritage DNA, jak również całą naszą kolekcję drzew genealogicznych i rekordów historycznych. 

Krótko mówiąc: Funkcja skanuje miliardy profili drzew genealogicznych i rekordów historycznych, aby stworzyć szczegółowe teorie, dotyczące tego, jak Połączenia DNA mogą być ze sobą powiązane.

Aktualizacja Teorii Względności Rodziny™ w liczbach:

  • Całkowita liczba teorii wzrosła z 33.373.070 do 39.845.078 – wzrost o 19%.
  • Liczba dopasowań DNA, które zawierają teorię wzrosła o 20% z 22 618 962 do 27 130 989.
  • Czasami dochodzimy do teorii na różne sposoby, odnajdując silną teorię i dostarczając dodatkowych dowodów potwierdzających związek. Po poprzedniej aktualizacji istniało łącznie 261 960 015 ścieżek. Ta aktualizacja zwiększyła liczbę ścieżek o 20% do 312.222.662.
  • Liczba użytkowników MyHeritage, którzy mają teraz co najmniej jedną Teorię Względności Rodziny™ dla swoich dopasowań DNA wzrosła o 12%. 

Jak zobaczyć nowe teorie? 

Jeśli podczas tej aktualizacji zostały wygenerowane dla Ciebie nowe teorie, na górze strony połączeń DNA zobaczysz baner Teorii Family Relativity™. Kliknij na “przeglądaj teorie” w celu zobaczenia wszystkich teorii, które zostały dla Ciebie wygenerowane, zarówno stare, jak i nowe. 

Baner ten będzie się pojawiał na stronie przez kilka tygodni, i który będzie wskazywał na nowe teorie. 

W chwili, kiedy Twoje połączenie DNA otrzyma teorie, informacja o tym będzie wyświetlać się na karcie połączenia DNA. Klikając w ikonę filtrów, możesz również przesortować je, tak aby zobaczyć tylko te, które posiadają teorię. Podczas wybierania filtra, zastosuj “Posiada teorię Family Relativity™/Względności Rodziny)”.

Jeśli otrzymałeś również nowe teorie, obok nich zobaczysz napis “NOWE”, a informacja ta będzie pojawiać się przez 30 dni od otrzymania teorii, po tym wygasa. 

Funkcja teorii Family Relativity™ wymaga posiadania subskrypcji Premium, PremiumPlus, lub Kompletnej. Użytkownicy bez subskrypcji zobaczą informacje o nowych teoriach, jednak nie mogą ich w całości przeglądać, i dodawać do drzew. 

Użytkownicy, którzy przesłali swoje surowe dane DNA z innej usługi badawczej do MyHeritage mogą zapłacić jednorazową opłatę w wysokości 29 USD, aby odblokować wszystkie zaawansowane funkcje DNA oferowane przez MyHeritage, w tym Teorię Względności Rodziny™. Dowiedz się więcej o naszych planach subskrypcji. 

Dowiedz się więcej o zaawansowanych funkcjach DNA

22 lutego 2021 r. o godz. 20 polskiego czasu, Dyrektor ds. zarządzania produktami MyHeritage, Ran Snir, będzie omawiał Zaawansowane funkcje DNA na MyHeritage w Facebook Live (w języku angielskim). Ran wyjaśni, w jaki sposób te funkcje, w tym Teoria Względności Rodziny™, mogą pomóc Ci lepiej zrozumieć Twoje wyniki DNA i dokonać postępu w Twoich badaniach genealogicznych.

W celu wzięcia udziału w tej sesji Facebook Live nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja: możesz dołączyć bezpośrednio z naszej strony na Facebooku w j€yzku angielskim. Wystarczy odwiedzić stronę, kiedy sesja ma się rozpocząć i wypatrywać transmisji wideo na żywo w górnej części kanału. Sprawdź nasze pozostałe wydarzenia online w lutym tutaj. 

Podsumowanie

Teoria Family Relativity™ (Względności rodziny) może okazać się przełomowa dla osób poszukujących nowych członków rodziny. Może pomóc użytkownikom w natychmiastowym rozwiązaniu zagadek, które mogły ich zastanawiać przez miesiące lub lata. 

Jeśli jeszcze nie zrobiłeś testu DNA MyHeritage, rozważ skorzystanie z naszej Walentynkowej Promocji, która już trwa.

Tagi:

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • Alina

    19 lutego, 2021

    Czy mozna odrzucic zaproponowana teorie? Jesli jest ona połaczona z familysearch.