Odkryj „ducha” swoich przodków dzięki promocji DNA z okazji Wszystkich Świętych i Halloween!

Odkryj „ducha” swoich przodków dzięki promocji DNA z okazji Wszystkich Świętych i Halloween!

Wszystkich Świętych to dzień, w którym oddajemy hołd tym, którzy już odeszli. Niektórzy z nas obchodzą ten dzień jako Halloween. Wszystkich Świętych i Halloween to nie tylko odwiedzanie cmentarzy, czy w przypadku tego drugiego kostiumy; w tym roku to także czas na poszukiwanie korzeni swoich przodków! Podczas gdy licznie odwiedzamy groby naszych przodków, czy przebieramy się, my wzniecamy nasz własny rodzaj magii z upiornie korzystną ofertą na zestawy DNA.

Zamów zestaw DNA MyHeritage już dziś!

Oferta na zestawy DNA

Czy kiedykolwiek byłeś ciekawy opowieści, które kryje twoje DNA? Lub zastanawiałeś się nad podróżą swoich przodków i tym, jak ukształtowała ona twoją unikalną historię? Teraz masz na to szansę! Zestawy DNA MyHeritage są teraz dostępne w urzekająco atrakcyjnych cenach, ale tylko przez ograniczony czas.

Już teraz możesz zakupić test DNA na prezent świąteczny

Gdy złote liście jesieni zaczynają ustępować, przypominamy sobie, że po Wszystkich Świętych nadchodzi powoli czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki tej ofercie DNA masz doskonałą okazję, aby rozpocząć przedświąteczne zakupy. Wyobraź sobie, że dajesz ukochanej osobie szansę na odkrycie jej dziedzictwa lub zaskakujesz swoją rodzinę nowo odkrytymi opowieściami o przodkach podczas świątecznej kolacji!

Zestaw MyHeritage DNA będzie nie tylko przemyślanym i wyjątkowym prezentem, ale kupując go podczas naszej wyprzedaży z okazji Wszystkich Świętych i Halloween, zapewnisz sobie również możliwość wyprzedzenia świątecznego szału zakupów. Omiń pośpiech, uniknij trudności związanych z wyczerpaniem zapasów w ostatniej chwili i odpoczywaj spokojnie, wiedząc, że zapewniłeś sobie prezent, który będzie ceniony przez pokolenia.

Nie pozwól, by ta oferta umknęła! Zafunduj sobie i swoim bliskim odkrywczą podróż z zestawem DNA MyHeritage.