Wiosenna Promocja DNA: Odkrywaj swoje korzenie rodzinne w najniższej cenie!

Wiosenna Promocja DNA: Odkrywaj swoje korzenie rodzinne w najniższej cenie!

Nasza wiosenna promocja na zakup testów DNA już TRWA. Już teraz w jej ramach możesz zakupić test DNA-MyHeritage w najniższej cenie w tym roku. Wraz z nim możesz odkryć swój rodowód etniczny, nawiązywać kontakty z dawno zapomnianymi krewnymi i odkrywać przeszłość swojej rodziny. Pamiętajmy, iż zbliża się Dzień Matki, a my zapraszamy Cię do podarowania Mamie testu DNA, i jego zakupu w ramach tej promocji.

Przejdź do strony zakupu testu DNA-MyHeritage

Nadejście wiosny to idealny czas, aby zagłębić się w historię swojej rodziny i odkryć swoje korzenie. Ponadto, jeżeli szukasz wyjątkowego i znaczącego prezentu na Dzień Matki, zestaw DNA MyHeritage z pewnością będzie przemyślanym podarunkiem. Razem możecie odkrywać rodowód swojej rodziny i historie, które ją ukształtowały.

Jakiś czas temu opublikowaliśmy historię Petera Stefanovica, użytkownika MyHeritage z Wielkiej Brytanii, który za pomocą testu DNA MyHeritage odkrył sekretną historię swojej rodziny. Po tym jak jego matka zmarła nie poznawszy swojego ojca, test Petera ujawnił troje przyrodniego rodzeństwa i zidentyfikował jego dziadka. Tym samym długoletnia zagadka rodzinna została rozwiązana. Dzięki tym odkrycion Peter pozyskał „nowych” krewnych,  co sprawiło, iż pewna luka w jego życiu została wypełniona.

Ta promocja jest ograniczona czasowo. Skorzystaj z naszej najniższej ceny i zamów swój zestaw MyHeritage DNA już dziś.

Kto wie, jakie odkrycia czekają na Ciebie?

Tagi: , ,