Wyjątkowa PROMOCJA testów DNA w MyHeritage! Sprawdź koniecznie!

Wyjątkowa PROMOCJA testów DNA w MyHeritage! Sprawdź koniecznie!

Miliony ludzi dokonało niesamowitych odkryć dzięki testowi DNA MyHeritage. Jeśli jeszcze nie udało Ci się wykonać testu, to wydaje się, że nie ma na to lepszego momentu niż teraz. Nasza Wyjątkowa Wyprzedaż DNA rozpoczęła się już wczoraj! Wraz z wynikami testu możesz uzyskać fascynujący wgląd w swoje pochodzenie i zamówić tyle zestawów, ile chcesz za wyjątkowo niską cenę! 

Zamów zestawy DNA MyHeritage 

Jest to doskonała okazja, aby zamówić zestaw DNA dla siebie, lub podarować go ukochanej osobie na jakąś okazję. W obecnej promocji wraz z znaczącą obniżką ceny, otrzymasz również darmową wysyłkę przy zamówieniu dwóch lub więcej zestawów DNA.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, skąd pochodzi Twoja rodzina? Test DNA MyHeritage może wskazać prowincję, dzielnicę lub region, z którego pochodzi Twoja rodzina i zaproponuje Ci wgląd w „ścieżki”, którymi wędrowali Twoi przodkowie przez pokolenia. Otrzymasz również dopasowania do krewnych poprzez wspólne DNA. Jako wiodący test DNA i usługa dla historii rodziny w Europie, MyHeritage oferuje największe możliwości dla osób z europejskim pochodzeniem, aby znaleźć członków rodziny na całym świecie.

Brzmi całkiem dobrze, prawda? Ta wyprzedaż nie potrwa długo, więc aby cieszyć się tym wszystkim, zamów swoje zestawy DNA już dziś