TV: wspólne doświadczenia rodzinne

TV: wspólne doświadczenia rodzinne

Nie dawno w mediach pojawił się artykuł o 25. leciu serialu „Moda na sukces”. Jak wiecie jest to amerykańska opera mydlana. Zadebiutowała 23 marca 1987 roku, natomiast jej premiera w Polsce odbyła się 5 września 1994 roku w TVP1. Moda na sukces doczekała się emisji nie tylko w Stanach Zjednoczonych, lecz także w prawie 100 innych krajach na świecie. W części z nich nie jest już emitowana. Według danych z 2008 roku serial jest oglądany przez 26,2 mln ludzi na całym świecie. W maju 2010 roku, Moda na sukces zwyciężyła w kategorii „Najbardziej popularny serial”. Opera mydlana została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa. Moda na sukces jest najdłużej emitowanym serialem w Polsce.

Jeśli nie znacie tego serialu to wszystko toczy się wokół rodziny Forrester, którzy przeprowadzili się do Los Angeles, gdzie założyli „Dom mody Forrester” (Forrester Creations). Chyba nie ma innej rodziny na świecie, która ma tak zagmatwane relacje w rodzinie jak właśnie rodzina Forresterów!

Zobaczcie ich drzewo genealogiczne możecie je wyświetlić poniżej!

Drzewo genealogiczne rodziny Forresterów. Kliknij, aby je wyświetlić

Drzewo genealogiczne rodziny Forresterów. Kliknij, aby je wyświetlić

Jak sięgam pamięcią pierwszy serial jaki pamiętam, jaki oglądałam wspólnie z rodzinę była Dynastia z rodziną Carringtonów i jej perypetie! A jak było u Was?

Jaki rodzinny program lub serial oglądaliście bądź może nadal oglądacie w gronie rodziny? Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami w komentarzach.

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • buyer

    1 lutego, 2013

    I am not sure where you’re getting your info, however good topic. I must spend some time studying more or working out more. Thanks for fantastic info I used to be on the lookout for this info for my mission.