SuperSearch: Nowe kolekcje z Polski!

SuperSearch: Nowe kolekcje z Polski!

SuperSearch zawiera miliardy światowych rekordów historycznych i profili drzew z różnych zbiorów danych. Rekordy pochodzą z różnych krajów i różnych regionów w tych krajach. SuperSearch znajduje się pod adresem www.myheritage.pl/research. Właśnie dodaliśmy nowe rekordy z Polski, o których wspomnimy poniżej!


Przeszukaj nowe rekordy TUTAJ!

Poniżej przedstawiamy główną stronę wyszukiwania, która służy do wyszukiwania globalnych danych i wygląda ona następująco:

Super Wyszukiwarka, główna strona do wyszukiwania (kliknij, aby powiększyć)

Super Wyszukiwarka, główna strona do wyszukiwania (kliknij, aby powiększyć)

Co jest ważne? Wyszukiwanie wg lokalizacji, o którym wspomnieliśmy 2 tygodnie temu. Wybierając Polskę z mapy macie dostęp do nowych kolekcji.

Jakie kolekcje z Polski dodaliśmy?

A więc dodaliśmy księgi metrykalne diecezji Kościoła Rzymskokatolickiego z Tarnowa z przedziału 1612-1900 – w sumie dodaliśmy 1 002 155 rekordów! Ponadto dodaliśmy księgi metrykalne Kościoła Rzymskokatolickiego z przedziału 1784-1964 z Lublina – ogółem 121 201 rekordów!

W celu wyświetlania pełnych kolekcji w SuperSearch subskrypcja na dane jest wymagana. Subskrypcja na dane daje nieograniczony dostęp do wszystkich Record Matches i do wszystkich historycznych rekordów i profili drzew genealogicznych na MyHeritage, wliczając gazety i spisy powszechne, rekordy urodzenia, ślubu i zgonów.

W przyszłości stopniowo będziemy dodawać nowe rekordy, także śledźcie nasze aktualizacje! Jeśli macie jakieś pytania, co do nowych kolekcji lub SuperSearch prosimy pozostawić je w komentarzach pod tym postem!

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • lukrak

    31 stycznia, 2014

    Właśnie, kiedy pojawią się inne rekordy z Polski, Jeśli rekordy dodane przez was są gdzieś bezpłatne to i u was tez powinny być bezpłatne.