Piękno nagrywania rozmów z członkami rodziny

Piękno nagrywania rozmów z członkami rodziny

Niedawno, do naszej aplikacji mobilnej MyHeritage wprwadziliśmy nową funkcję – Nagrywanie Audio – jest całkowicie bezpłatna i dostępna dla ostaniej wersji Aplikacji mobilnej MyHeritage, zarówno na Android, jak i iOS.

Ustne wywiady z członkami rodziny, szczególnie tymi najstarszymi są bardzo istotne w badaniach nad historią rodziny. Nasi krewni są „skarbnicą informacji”, a my chcemy upewnić się, że ich historie są zachowane dla przyszłych pokoleń. Funkcja Nagrywanie Audio pozwala Ci przeprowadzić wywiad z Twoimi krewnymi wybierając bezpośrednio dany profil przepytywanej osoby z Twojego drzewa na MyHeritage, i zachować daną rozmowę na witrynie rodzinnej dla przyszłych pokoleń.

Dotychczas, tysiące użytkowników MyHeritage skorzystało już z tej nowej funkcji. Oto dwie opinie naszych użytkowników:

C. Adam:

„Zaczęłam nieco bawić się tą nową funkcją w aplikacji moblinej i sądzę, że jest wspaniała. Jest prosta w użyciu. Jaka szkoda, że nie było czegoś takiego, w czasach kiedy na przykład żyli jeszcze dziadkowie moich dziadkowie – wspaniałym byłoby usłyszeć ich głosy.”

E. Stathers:

„Namawiam mojego ojca do wspólnych nagrań, wtedy gdy jest najbardziej zrelaksowany i kiedy jest w humorze na „opowiadanie historii”. Zazwyczaj jest to po wspólnym obiedzie, wtedy też kładę właściwie mój Iphone na stole i dyskretnie nagrywam historie, nie musząc nawet namawiać.”

Pobierz naszą aplikację mobilną i skorzystaj z funkcji Auto Nagrywanie, aby nagrywać historie członków Twojej rodziny. Zachowuj swoje dziedzictwo rodzinne dla przyszłych pokoleń.