Podziel się z nami historią rodziny i otrzymaj szansę wygrania subskrypcji PremiumPlus!

Podziel się z nami historią rodziny i otrzymaj szansę wygrania subskrypcji PremiumPlus!

Czy któryś z członków Twojej rodziny inspiruje Cię? Jakie wspaniałe dokonania Twojej rodziny przyczyniły się do wzbogacenia Waszej historii rodziny? W jaki sposób MyHeritage przyczyniło się do Twoich odkryć historii rodziny?

Podziel się z nami historią Twojej rodziny. Czy MyHeritage przyczyniło się do Twoich odkryć? Może to być historia starego listu, emigracji krewnych, odnalezieniu krewnych/poprzez poprzez Smart Matches czy też Record Matches! A może historia miłosna Waszych dziadków? Tematów jest wiele!

Jak mówi nasz użytkownik Pan Andrzej z Sandomierza: Zainteresowanie historią własnej rodziny przychodzi z wiekiem. Najczęściej wtedy, kiedy odeszli już Ci, którzy mogliby być dla nas źródłem szczególnie cennych informacji. Im później zaczniesz pisać tę historię, tym trudniej będzie ci osiągnąć efekt, który zadowoli ciebie i twoją rodzinę…

Prześlij nam swoją historię na poland@myheritage.com, którą opublikujemy na tym blogu. Wybrane historie, które zostaną opublikowane na blogu zostaną nagrodzone roczną subskrypcją PremiumPlus.