IV Ogólnopolska Konferencja Genealogiczna w Brzegu 2017

IV Ogólnopolska Konferencja Genealogiczna w Brzegu 2017

W dniach 8 -10 września 2017 roku na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu odbędzie się czwarta już Ogólnopolska Konferencja Genealogiczna.

Program konferencji przewiduje między innymi wykłady ekspertów, targi, czy dyskusje. Szczegółowy plan można znaleźć na stronie internetowej genealogów opolskich tutaj. Tutaj można zarejestrować się do uczestnictwa w Konferencji.

Czy udało Wam się uczestniczyć w poprzednich konferencjach? Czy wybieracie się w tym roku? Podzielcie się z nami w komentarzach poniżej.

 

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Katarzyna

  15 września, 2017

  Miała zaszczyt pierwszy raz uczestniczyć w Konferencji Genealogicznej w Brzegu. Jest to fantastyczne przedsięwzięcie zorganizowane przez specjalistów w tej dziedzinie. W ciągu dwóch dni, przez Zamek Piastów Śląskich przewinęło się około 300 genealogów, pasjonatów, obserwatorów. Atmosfera była bardzo rodzinna i sympatyczna. Niesamowite wrażenie to móc poznać na żywo osoby znane z rożnych for genealogiczny, a także porozmawiania w cztery oczy. Rozmowy przy wspólnym stole niejednokrotnie trwały to późnych godzin nocnych. I już dzisiaj mogłabym zarejestrować się na 5Brzeg 🙂

  • K

   Kasia

   16 września, 2017

   Dziękujęmy Pani Katarzyno za podzielenie się swoimi wrażeniami! 🙂