Pierwsze dni w szkole – zdjęcia klasowe, czyli fotografie z rodzinnego archiwum

Pierwsze dni w szkole – zdjęcia klasowe, czyli fotografie z rodzinnego archiwum

Komentarze

Dziś w Polsce 4,8 mln uczniów oraz 660 tys. nauczycieli rozpoczęło nowy rok szkolny 2012/2013. Potrwa on do 28 czerwca 2013 r.

A czy pamiętacie swój pierwszy dzień w szkole? Zdjęcia klasowe? Czy potraficie wymienić wszystkich z listy nawet jeśli od Waszych czasów szkolnych upłynęły wieki? Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to też dobra okazja do przypomnienia, jak wyglądały nasze pierwsze szkolne dni… Poszperajcie w domowych archiwach i prześlijcie nam fotografie na adres: justyna@myheritage.com. Z przyjemnością opublikujemy je na łamach naszego bloga oraz na stronie fanów!

Każdy z nas w końcu chodził do szkoły i ma z tego okresu jakieś wspomnienia. Bywają one różne. Szkoła to chwile szczęśliwe, pierwsze przyjaźnie, odkrywanie świata ale równie często dla niektórych okres ogromnych trudności. Czasami część z tych emocji jest widoczna na zdjęciach klasowych. Szczególnie na tych przedstawiających uczniów klas niższych. Czy u Was też zawsze fotograf mówił przed zrobieniem zdjęcia, aby każdy wypowiedział: „cheese” – czy tak było tylko w mojej szkole podstawowej i średniej?

Oto mała galeria zdjęć klasowych (zwróćcie uwagę na fryzury oraz ubrania), mamy nadzieje, że wkrótce i Twoje zdjęcie klasowe do niej dołączy!

Zdjęcie klasowe z 1937 r., fot. flickr.com
Zdjęcie klasowe z 1982 roku, fot. flickr.com
Moja klasa w szkole średniej, 2001 rok

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony