Przedstawiamy zaktualizowaną aplikację mobilną MyHeritage

Przedstawiamy zaktualizowaną aplikację mobilną MyHeritage

Mamy przyjemność poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą aplikację mobilną MyHeritage na Android i IOS. Nowy wygląd aplikacji ułatwia odkrywanie historii rodzin. Ulepszona aplikacja pozwala użytkownikom z całego świata tworzyć drzewo genealogiczne rodzin, błyskawicznie wyszukiwać przodków i krewnych, i zachowywać oraz dzielić się tą spuścizną z innymi; teraz jest to możliwe z nowym wyglądem aplikacji i bardziej intuicyjnym interfejsem.

Pobierz już teraz aplikację MyHeritage na Android i IOS (bezpłatnie)

Do tej pory naszą aplikację pobrały ponad 4 miliony osób, a jej użytkowanie wciąż wzrasta. Przez ostatnie 3 miesiące, aplikacja była wybierana przez Google jako jedna z przodujących Aplikacji Android w ponad 100 krajach, co czyni MyHeritage pierwszą firmą o historii rodzin, która otrzymała takie wyróżnienie.
Aplikacja mobilna MyHeritage jest obsługiwana w 36 językach, umożliwiając rodzinom na całym świecie pozostawanie w kontakcie poprzez uwiecznianie momentów i dzielenie się chwilami „w ruchu”.

Dostępna na iPad, iPhone, smartfony i tablety Android; aplikacja mobilna została zoptymalizowana dla każdej platformy przy użyciu najnowszych technologii i zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs do pracy nad drzewem genealogicznym.

Jeśli nie posiadasz jeszcze naszej aplikacji, zapraszamy Cię do pobrania jej z Apple Store lub Google Play.

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • gsklsk

    27 maja, 2015

    Nieśmiało zapytam… kiedy na WP?