KONKURS: Pokaż nam swoje ulepszone i pokolorowane zdjęcia na Social Media

KONKURS: Pokaż nam swoje ulepszone i pokolorowane zdjęcia na Social Media

MyHeritage Ulepszanie zdjęć i MyHeritage In Color™ są teraz dostępne bezpłatnie przez cały miesiąc dla wszystkich użytkowników! 

Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na social media dla swoich ulepszonych i pokolorowanych zdjęć. Konkurs, jak również bezpłatna oferta na te dwie funkcje zakończą się z dniem 10 września, i wówczas wybierzemy trzech szczęśliwych zwycięzców, którzy w nagrodę otrzymają darmowy, roczny dostęp do naszej Subskrypcji kompletnej! 

Zwycięzcy będą mogli cieszyć się dostępem do wszystkich treści i funkcji na MyHeritage, a tym dostęp do 12,5 miliarda rekordów historycznych (aktów, spisów itd.), Smart Matches™, Record Matches, Instant Discoveries™ – i oczywiście nielimitowany dostęp do funkcji MyHeritage Ulepszanie zdjęć i MyHeritage In Color™ na cały rok trwania subskrypcji w ramach nagrody. 

Jak przystąpić do konkursu? 

  • Ulepsz i pokoloruj swoje ulubione zdjęcia rodzinne korzystając z funkcji MyHeritage Ulepszanie zdjęć i MyHeritage In Color™. Jesteśmy szczególnie zwolennikami, tutaj w MyHeritage, zdjęć historycznych, opisanych w choćby krótką historię, która kryje się za tymi interesującymi, historycznymi zdjęciami. 
  • Zapostuj zdjęcie na Twitterze, Facebooku, lub Instagramie wraz z krótką historią i jakimiś szczegółami dotyczącymi zdjęcia. Użyj koniecznie hasztagów #EnhancedandColorized oraz #UlepszoneiPokolorowane oraz oznacz @MyHeritage w swoim wpisie konkursowym.
  • W celu pokazania, jak zdjęcie zmieniło się po skorzystaniu z funkcji, koniecznie dodaj równiez oryginalne zdjęcie. Możesz również pobrać zdjęcie już ulepszone i pokolorowane, które pokazuje fotografie przed i po, za pomocą naszej “sub-funkcji” – pobierz: porównanie (funkcja ta pozwala pobrać jednocześnie zdjęcie przed i po ulepszeniu i kolorowaniu).

To wszystko!

Jeśli Twój wpis spodoba nam się, zapewne skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się więcej na temat historii kryjącej się za zdjęciem. Będziemy mieli kilka wyróżnień obok zwycięzców.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć niektóre z zachwycających wyników naszego bardzo udanego konkursu #ColorBeatsCoronavirusBlues. 

Powodzenia! Nie możemy doczekać się Waszych zdjęć!