KONKURS Walentynkowy: Ulepsz, pokoloruj lub ożyw „romantyczne” zdjęcie z naszymi funkcjami i sięgnij po wygraną!

KONKURS Walentynkowy: Ulepsz, pokoloruj lub ożyw „romantyczne” zdjęcie z naszymi funkcjami i sięgnij po wygraną!

Walentynki, tzw. Święto Zakochanych tuż tuż, i chyba nie ma lepszego momentu na wspominanie wielkich miłości i romansów w naszych rodzinach? Wszyscy uwielbiają oglądać zdjęcia ślubne. Ten dreszczyk emocji, gdy patrzy się na te młode, piękne, zakochane twarze i kiedy myśli się o tym, jak daleko zaszli i jak wiele osiągnęli i doświadczyli od tamtej pory. Nawet rodziny, które nie lubią zdjęć (lub te, które nie mogły sobie na nie pozwolić), często miały robione zdjęcia w dniu ślubu, wiedząc, że będą to wspomnienia, które będą pielęgnowane przez kolejne pokolenia.

Tak więc nadszedł czas na przejrzenie starych albumów, i pudełek na strychu, i wybranie cennego dla Ciebie “romantycznego” zdjęcia rodzinnego, być może ze ślubów w rodzinie, być może z obchodów rocznic, czy też z samych Walentynek, które jest bliskie Twojemu sercu. Możesz opatrzyć zdjęcie krótkim opisem lub historyjką. Zauważ, że biorąc udział w tym konkursie zgadzasz się na upublicznienie tego zdjęcia w osobnym wpisie na naszym blogu, w którym ogłosimy zwycięzcę!

A co do wygrania? Szczęśliwy zwycięzca otrzyma do wyboru roczną subskrypcję kompletną MyHeritage lub nasz test DNA!

Jednak to nie wszystko!

W zeszłym roku MyHeritage stał się platformą nr 1 do przesyłania, ulepszania i udostępniania historycznych zdjęć wraz z uruchomieniem funkcji MyHeritage In Color™ — narzędzia, które za jednym kliknięciem nadaje kolory czarno-białym zdjęciom — oraz funkcję MyHeritage Ulepszanie zdjęć, która poprawia jakość zdjęcia i przywraca ostrość zamazanym twarzom. Ostatnio dodaliśmy do naszego repertuaru funkcję ożywiania zdjęć: nowa funkcja MyHeritage In Color™, która tchnie nowe życie w wyblakłe, kolorowe zdjęcia.

To zdjęcie, na przykład, zostało odrestaurowane przy użyciu tej funkcji – wielkie podziękowania dla Jo S., administratora Grupy Użytkowników MyHeritage na Facebooku za podzielenie się swoim pięknym, odrestaurowanym w kolorze zdjęciem ślubnym!


Poniżej znajduje się kolejny piękny przykład od użytkownika MyHeritage Lloyd P., który właśnie obchodził swoją 40 rocznicę ślubu! Jego żona stwierdziła, że odnowione kolory na jego smokingu są znakomite!
Aby uczcić rozszerzenie naszego pakietu narzędzi fotograficznych, rozpoczynamy konkurs fotograficzny #LoveInFullColor – #MiloscwPelnychKolorach!

Oto jak wziąć udział w naszym konkursie:

  • Ulepsz, pokoloruj i/lub odżyw kolory na swoim zdjęciu – w zależności czy jest to czarno-białe zdjęcie, czy kolorowe zdjęcie. Możesz to zrobić przesyłając swoje zdjęcie do MyHeritage In Color™ a następnie poprawiając je. Bardziej szczegółowe instrukcje znajdują się w tym wpisie na blogu (który zawiera instrukcje, jak poprawić kolorystykę lub przywrócić kolorystykę zdjęcia).
  • Udostępnij zdjęcie na swoim ulubionym kanale społecznościowym: Twitter lub Facebook. Upewnij się, aby podczas postownia zdjęcie wraz z krótką historią otagować @MyHeritagePL oraz @MyHeritagePolska i dodać hashtagi #LoveInFullColor oraz #MiloscwPelnychKolorach
  • Alternatywnie, jeśli nie masz konta na Twitterze, lub Facebooku, możesz podzielić się swoimi zdjęciami i historiami za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając je na adres poland@myheritage.com w tytule maila wpisująć Konkurs Walentynkowy
  • Dla zwiększenia szansy dla wygranej zalecamy, abyś przesłał zdjęcie przez email, jak również zapostował je na swoich Facebooku lub Twitterze, wraz z wyżej wspomnianymi hasztagami i tagami.
  • Udostępnij tyle zdjęć, ile tylko chcesz do 14 lutego, 2021, a więc do dnia zakończenia konkursu.

Wskazówka: Możesz podzielić się tylko efektem końcowym, albo przesłać porównanie obok siebie wersji oryginalnej z wersją ulepszoną i pokolorowaną lub przywróconą do koloru.

Kolejna wskazówka: Pamiętaj, nie zapomnij opisać zdjęcia, im więcej pasji do zdjęcia przekażesz w słowach, tym lepiej!

Szczęśliwy zwycięzca otrzyma do wyboru: Kompletną subskrypcję roczną MyHeritage lub zestaw DNA MyHeritage. Plan Kompletny daje pełny dostęp do wszystkich funkcji MyHeritage, w tym Smart Matches™, Record Matches, 13 miliardów historycznych rekordów i nieograniczone korzystanie z pełnego pakietu narzędzi fotograficznych MyHeritage. Test DNA MyHeritage ujawnia Twoje pochodzenie etniczne, w oparciu o 42 grupy etniczne i 2,114 regionów geograficznych, co z pewnością pomoże Ci odkryć Twoje pochodzenie i odnaleźć nowych krewnych!
Powodzenia! Nie możemy się doczekać Waszych zdjęć!