Wyniki konkursu #WyzwanieDeepNostalgia

Wyniki konkursu #WyzwanieDeepNostalgia

Na początku tego miesiąca ogłosiliśmy Konkurs #WyzwanieDeepNostalgia. Otrzymaliśmy od Was wiele odpowiedzi na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Poniżej prezentujemy wpisy z mediów społecznościowych oraz wyniki naszego konkursu!

Wpisy na Facebooku

 

 

 

INSTAGRAM

 

 

 

 

 

TWITTER

Moi drodzy, wspaniałe uczucie czytać Wasze wspominki, wzruszenia, i opis przeżyć, jakie daje ożywienie zdjęć z Deep Nostalgia. Sama „ożywiłam” kilku przodków, i odczucie jest niesamowite, to tak jakby patrzyli na nas, uśmiechali się, i mówili jesteśmy z Tobą!

Dziękujemy za Wasze słowa, za dzielenie się opinią na temat funkcji, to dla nas bardzo ważne. Firma MyHeritage od wielu, wielu lat działa na rynku polskim, z myślą zbliżania do siebie ludzi na całym świecie, bo mówi się, że przecież wszyscy żyjemy w jednej, globalnej wiosce. Wasze słowa o naszej funkcji, o MyHeritage pomagają w upublicznianiu firmy, a tym samym jej dalszym rozwoju na rynku polskim.

Wybór był trudny, nagrodę chcielibyśmy przyznać dla trajkotka_7 za wspaniałe „ożywienie” prababci Marysi i babci, i opis odczuć, który przy tym towarzyszył. W celu odebrania nagrody – rocznej subskrypcji kompletnej MyHeritage prosimy o zgłoszenie sie na mail poland@myheritage.com

Raz jeszcze dziękujemy, i zapraszamy do odwiedzania naszego BLOGA po więcej treści, i konkursów, które oferujemy bardzo często!

Tymczasem życzymy zdrowia, spokoju ducha i Wesołego Alleluja!