Zbadaj swoje amerykańskie korzenie dzięki bezpłatnemu dostępowi do katalogów książek adresowych z USA!

Zbadaj swoje amerykańskie korzenie dzięki bezpłatnemu dostępowi do katalogów książek adresowych z USA!

Z okazji obchodów Dnia Niepodległości USA, 4 lipca, udostępniamy bezpłatny dostęp do kolekcji książek adresowych USA. Może to być doskonała okazja do zagłębienia się w amerykańskie dziedzictwo rodzinne. Stany Zjednoczone to swoisty kulturowy tygiel; ludzie z całego świata posiadają krewnych w Ameryce. Na czas określony, od 3 do 7 lipca 2024 r., oferujemy bezpłatny dostęp do naszej obszernej kolekcji katalogów książek adresowych z USA.

Przeszukuj amerykańskie katalogi książek adresowych bezpłatnie!

Kolekcja amerykańskich książek adresowych na MyHeritage została opracowana na podstawie 26.000 katalogów opublikowanych w latach 1860-1960 i składa się z 1,3 miliarda pojedynczych rekordów, które zostały scalone tworząc 561 milionów rekordów.

Katalogi te są bezcenne z kilku powodów:

  • Alternatywa dla Spisów Powszechnych: Katalogi miejskie (Książki adresowe) to ważne źródło informacji, zwłaszcza dla okresów, w których rejestry Spisu Ludności są niekompletne lub ich brakuje, np. Spis z 1890 roku, który został w dużej mierze zniszczony w wyniku pożaru.
  • Ujednolicone rekordy: Wiele rekordów dotyczących tej samej osoby jest skonsolidowanych, co ułatwia śledzenie przemieszczeń i aktywności przodków na przestrzeni czasu.
  • Bogate szczegóły: Katalogi książek adresowych zawierają często nazwiska, adresy, zawody, a niekiedy również dodatkowe informacje, takie jak reklamy firm, zapewniając bogaty opis życia przodków.

Do przeglądania tych rekordów zwykle wymagana jest subskrypcja kompletna, na dane lub Omni. W ramach tej oferty tylko na czas ograniczony możesz wyszukiwać i przeglądać te rekordy bezpłatnie. Aby uzyskać dostęp do tych bezpłatnych rekordów, zostaniesz poproszony o utworzenie bezpłatnego konta MyHeritage.

Skorzystaj z tej ograniczonej czasowo oferty, aby zgłębić swoje amerykańskie korzenie. Zanurz się w rekordach, aby odkryć adresy, zawody i inne cenne informacje, które nakreślą obraz Twojej rodziny.

Życzymy Ci wspaniałych odkryć!