NOWOŚĆ: Piękne Kalendarze Rodzinne tworzone za pomocą jednego kliknięcia

Komentarze9

Jest tak wiele urodzin, rocznic i innych uroczystości rodzinnych, które ciężko śledzić na bieżąco. Dlatego też stworzyliśmy spersonalizowane i drukowane kalendarze rodzinne. Za pomocą jednego kliknięcia urodziny, rocznice i zdjęcia z witryny rodziny MyHeritage zostaną umieszczone i zorganizowane w pięknym kalendarzu rodziny, który może być dostarczony prosto do Twojego domu. Różne kopie mogą być zamówione i dostarczane na całym świecie, więc nigdy nie przegapicie ważnego wydarzenia dla któregoś z członków w Twojej rodzinie.

Możecie powiesić na ścianie w domu lub zachować na biurku w swojej pracy. To wygodne narzędzie do planowania wydarzeń zawiera zdjęcia wszystkich tuż obok ich nazwisk. Wygląda to tak dobrze, jak w kalendarzu, który ciotka przygotowywała przez kilka tygodni i nikt nie będzie wiedział o Waszym małym sekrecie, że został on wykonany w zaledwie kilku kliknięciach! Więc jak to robimy, że to działa jak za pomocą magicznej różczki?

Drukowane kalendarze rodzinne od MyHeritage (kliknij, aby powiększyć)


Tworzenie Twojego kalendarza rodzinnego jest szybkie, zabawne i zajmuje zaledwie kilka sekund. Żeby było jeszcze łatwiej, nasza inteligentna technologia automatycznie dopasowuje zdjęcia i wydarzenia z odpowiednimi datami. Kalendarz jest tworzony automatycznie, ale także łatwo dostosowywać go swoich potrzeb: można wybrać miesiąc od kiedy ma się zaczynać i język (28 wersji językowych), zmieniać wyświetlane zdjęcia, wybierać spośród różnych stylów, dodawać wydarzenia i wybierać, które święta państwowe i religijne powinny być zawarte w kalendarzu.

Dostarczamy kalendarze zamówione kalendarze pod wskazany adres, dlatego też kalendarze są idealnymi prezentami dla członków rodziny, gdziekolwiek się znajdują i mogą być prezentem na każdą okazję. Możecie również zamówić kalendarz dla krewnego wpisując jego adres jest to idealny prezent niespodzianka nawet gdy Twój krewny znajduje się na drugim końcu świata ale również dla tych co mieszkają niedaleko nas.

Przykłady wydrukowanych kalendarzy MyHeritage (kliknij, aby powiększyć)

Możesz zamówić swój kalendarz rodzinny teraz poprzez wejście do swojej witryny rodziny MyHeritage. Możesz również przeglądnąć przykładowy kalendarz w pliku PDF.

Oto jak utworzyć spersonalizowany kalendarz krok po kroku:

1. Aby uzyskać dostęp do Kalendarza Rodzinny kliknij na link „Kalendarz Rodziny” z menu po lewej stronie lub menu Wydarzenia na stronie głównej.

Dostęp do Kalendarza Rodziny (kliknij, aby powiększyć)

2. Na stronie startowej kalendarze kliknij na „Zacznij teraz”. Zauważ, że jeśli jest coś do naprawienia, tak jak np brakuje zdjęć, będziesz proszony o podanie ich właśnie na tej stronie.

Strona startowa kalendarza (kliknij, aby powiększyć)

Twój kalendarz został utworzony!

3. Sprawdź 15 pięknych stylów i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba.

Wybierz spośród 15 pięknych stylów kalendarza

4. Kliknij „Podgląd kalendarza” aby zobaczyć podgląd każdego miesiąca na stronie. Kliknij dowolny miesiąc, aby zobaczyć wydarzenia w nim zawarte i kliknij w górnej części, aby zobaczyć wybór zdjęć, które mają się pojawiać w danym miesiącu.

Podgląd strony kalendarza (kliknij, aby powiększyć)

Nasza wirtualna lupa sprawia, że ​​łatwiej możemy mieć przybliżony wygląd.

Wirtualny zoom, kliknij aby powiększyć


5.
Po sprawdzeniu kliknij przycisk „Drukuj”. Wpisz ilość i szczegóły wysyłki, a my zajmiemy się resztą. To takie proste!  Kalendarze możesz mieć za mniej niż 65 PLN za kalendarz i mniej niż 6 PLN za wysyłkę, dodatkowo koszty wysyłki jest taki sam przy zamówieniu do 10 kopii kalendarza – i bez podatków – to sprawia, że nowe kalendarze są bardzo korzystne!

Strona zamówienia kalendarzy (kliknij, aby powiększyć)

Czy chcesz zmienić lub dodać wydarzenie lub zdjęcie w kalendarzu? Kliknij na „Podgląd kalendarza”, a następnie „Dopasuj”, wybierz górną lub dolną część każdego miesiąca i wybierz, co chcesz zmienić. Kliknij na górze miesiąca, aby zmienić dowolne zdjęcie poprzez kliknięcie na na nie lub ich ikony. Nasz algorytm automatycznie wybierze zdjęcia przedstawiające ludzi, którzy mają urodziny lub rocznicę w danym miesiącu dla każdego miesiąca. Możecie to również zmienić, aby dodać swoje ulubione zdjęcia.

Dopasuj kalendarz (kliknij, aby powiększyć)

Na dole strony kliknij na dowolną datę, aby dodać wydarzenia lub zdjęcia lub zmienić zdjęcie już wyświetlane. Maksymalnie 4 wydarzenia i dwa zdjęcia mogą być dodane dla każdego dnia.

Dopasuj kalendarz (kliknij, aby powiększyć)

Kliknij na „Ustawienia”, aby dostosować kalendarz nawet poprzez więcej opcji jak:

 • miesiąc rozpoczynający kalendarz
 • pierwszy dzień tygodnia
 • wyróżnij weekendy
 • wybierz język
 • wybierz rodzinę (bliższą lub też dalszą)
 • listę urodzin lub rocznic
 • zdecyduj czy chcesz, aby kalendarz zawierał święta państwowe i religijne
Strona ustawień kalendarza (kliknij, aby powiększyć)

Projekt kalendarza rodzinnego został zbudowana przy wykorzystaniu MyHeritage Family API Graph. Został on stworzony przez zespół MyHeritage w partnerstwie z dwoma firmami, Fuga Technologies i Total Graphics.

Nowe kalendarze pomogą Wam wykorzystać wszystkie dane jakie dodaliście do drzewa, a wasze wysiłki jakie włożyliście w stworzenie drzewa genealogicznego na MyHeritage nie pójdą na marne. Dołożymy wszelkich starań, aby kontynuować rozwój innowacyjnych i automatycznych produktów tego typu, które używają danych drzewa genealogicznego i zdjęć w kierunkach przydatnych i kreatywnych. Mamy nadzieję, że Wy i Wasze rodziny będziecie korzystać z nowych kalendarzy.

Aby skorzystać z Rodzinnego Kalendarza od MyHeritage musicie mieć drzewo genealogiczne ze zdjęciami na MyHeritage.pl. Jeśli nie jesteście jeszcze zarejestrowani? Zarejestrujcie się za darmo na www.myheritage.pl. Upewnijcie się, że sprawdziliście daty urodzin rodziny krewnych i rocznic w swoim drzewie genealogicznym i sprawdźcie, czy ​​wszelkie zdjęcia na twojej stronie są spinezkowane i wysokiej rozdzielczości.

Potrzebujecie więcej pomocy i informacji? Sprawdźcie nasz krótki film wprowadzający! Filmik jest w języku angielskim, ale napisy są w języku polskim.

Więc na co czekacie? Stwórzcie kalendarz dla swojej rodziny!

Zapraszamy do wysyłania opinii i sugestii na support@myheritage.com.

Miłego korzystania,
Twój Team MyHeritage.pl

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Ania


  Marzec 19, 2012

  Bardzo podobają mi się te kalendarze.

 • Tomczak Zbigniew


  Listopad 12, 2012

  A ile to kosztuje w PLN

 • Borys


  Listopad 13, 2012

  Zazwyczaj jak na pierwszej stronie nie ma ceny to jest ona wysoka…

 • Justyna


  Listopad 13, 2012

  Panie Zbigniewie (73.60 PLN) – już z przesyłką w dowolne miejsce na świecie. W przypadku zamówienia większej ilości np 5 kalendarzy naraz (koszt przesyłki jest taki sam – jak za jeden kalendarz).

  Serdecznie pozdrawiam,
  Justyna

 • małg


  Listopad 14, 2012

  Dlaczego nie ma filmu z instrukcją po Polsku ?

 • Stan


  Listopad 17, 2012

  Wszystko jest b.ładne ale dlaczego nazwy miesięcy nie sa podane w mianowniku?
  Co to za miesiąc styczeńia?

 • Renata


  Styczeń 3, 2014

  żartują sobie z potencjalnych nabywców. Dają wskazówki, ale chyba dla kosmitów. Zamówić u nich kalendarz to sukces. Nie da się stworzyć własnego wg ich instrukcji. Szkoda.