Wróciliśmy z konferencji RootsTech 2024!

Wróciliśmy z konferencji RootsTech 2024!

Po ekscytujących kilku dniach na RootsTech 2024, zespół MyHeritage podekscytowany i pełen energii powrócił z tego międzynarodowego spotkania genealogicznego. Tegoroczna konferencja dotyczyła ponownego łączenia się, przełomowych innowacji i szczerych opowieści o odkryciach.

The MyHeritage Team ready for RootsTech 2024

The MyHeritage Team ready for RootsTech 2024

Oto podsumowanie najważniejszych dla nas momentów z RootsTech 2024:

Stoisko MyHeritage: Centrum spotkań

Nasz stoisko, zawsze tętniące życiem, miało w tym roku dwie namioty: jeden do przesyłania danych DNA, a drugi do przesyłania drzew genealogicznych w formacie GEDCOM, oba dostępne za darmo przez całą konferencję. Stoiska cieszyły się dużą popularnością, a uczestnicy z ochotą korzystali z tych okazji, aby zgłębić swoje dziedzictwo rodzinne

Tent for uploading DNA data to MyHeritage

Namiot do przesyłania danych DNA do MyHeritage


Torby MyHeritage, które były rozdawane na stoisku MyHeritage można było zobaczyć w całym Salt Lake City!

Sesje edukacyjne i aktywności na stoisku

Nasz zespół, wraz z przyjaciółmi MyHeritage i ekspertami w dziedzinie genealogii, poprowadził serię sesji informacyjnych i pokazów, prowadząc uczestników przez najnowsze funkcje MyHeritage.


Genealogist James Tanner presenting at the MyHeritage booth

Genealog James Tanner prezentujący na stoisku MyHeritage

Pierwsze osobiste spotkanie współpracowników MyHeritage Wiki na RootsTech (niektórzy współpracownicy z całego świata dołączyli wirtualnie).Innowacje w czołówce: Ogłoszenia MyHeritage

Aaron Godfrey, nasz wiceprezes ds. marketingu, wszedł na scenę, aby podkreślić ostatnie premiery MyHeritage.

Podkreślił ostatnie zmiany w MyHeritage, w tym wprowadzenie AI Record Finder™ i AI Biographer™: dwóch najnowocześniejszych funkcji, które sprawiają, że odkrywanie i dokumentowanie historii rodziny jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. MyHeritage Wiki (w języku angielskim) – nowej internetowej encyklopedii genealogicznej prowadzonej przez społeczność; oraz ekscytującą aktualizację, a mianowicie, iż MyHeritage jest teraz domem dla 20 miliardów historycznych rekordów z całego świata.

Ogłosił również uruchomienie całkowicie nowych stron profilowych, które przekształcają strony profilowe w MyHeritage w scentralizowane centrum wszystkiego, co wiadomo o danej osobie, w tym nową funkcję o nazwie Podpowiedzi, unikalny i bardzo przydatny sposób prezentowania nowych szczegółów z Smart Matches™ i Record Matches w kontekście indywidualnego profilu.

Następnie Aaron przedstawił kilka ekscytujących nowych funkcji, które pojawią się w przyszłości: dodanie skanera zdjęć AI do aplikacji mobilnej MyHeritage; możliwość dzielenia się wynikami DNA z ekspertem; nadchodząca integracja drzewa genealogicznego z FamilyTreeDNA; oraz duża aktualizacja naszego modelu szacowania pochodzenia etnicznego, która rozszerzy nasze procentowe pochodzenie etniczne z 42 do 80.

Wreszcie, Aaron ogłosił uruchomienie OldNews.com, nowej strony internetowej do odkrywania historycznych gazet. W ciągu kilku godzin usłyszeliśmy już wiele historii ludzi, którzy dokonali niesamowitych odkryć na temat swoich przodków na nowej stronie! Wracając do stoiska MyHeritage, stary gazeciarz rozdawał gazety MyHeritage „Old News”, aby rozpowszechniać „wiadomości”.Obejrzyj pełną przemowę tutaj:

 

Gilad Japhet, nasz założyciel i dyrektor generalny, również wygłosił porywającą przemowę, którą wkrótce udostępnimy w osobnym poście na blogu. Bądź na bieżąco z niespodziankami!

Do następnego roku!

Spoglądając już wstecz na RootsTech 2024, zainspirowały nas historie ludzi, nawiązane kontakty i innowacje, które wciąż nas napędzają.

Już nie możemy się doczekać RootsTech 2025!