Oferta PRZEDŁUŻONA: Prześlij wyniki testu DNA do MyHeritage i ciesz się darmowym dostępem do wszystkich funkcji DNA

Oferta PRZEDŁUŻONA: Prześlij wyniki testu DNA do MyHeritage i ciesz się darmowym dostępem do wszystkich funkcji DNA

Ze względu na duże zainteresowanie, przedłużyliśmy naszą specjalną ofertę przesyłania wyników DNA do 15 października 2023 r. do godziny 23:59. Tylko przez kilka następnych dni osoby, które wykonały test DNA w innych serwisach, będą mogły przesłać swoje DNA do MyHeritage i cieszyć się wszystkimi naszymi zaawansowanymi funkcjami DNA bezpłatnie, oszczędzając zwykłą opłatę za odblokowanie w wysokości 29 USD za plik. MyHeritage obsługuje pliki DNA z Ancestry, 23andMe i Family Tree DNA (Family Finder).

Prześlij swoje dane DNA do MyHeritage

Przesłanie wyników testu DNA do MyHeritage może otworzyć zupełnie nowy świat odkryć. To właśnie w taki sposób Mary Butler odnalazła kilkoro dawno „zaginionego” rodzeństwa swojej matki po 65 latach rozłąki. Początkowy test DNA Mary nie przyniósł wyników, na które liczyła, dopóki nie otrzymała telefonu, który odmienił jej życie. Na linii był mężczyzna o imieniu Randolph Mitchell. „To trochę dziwne, wiem, ale wierzę, że jestem twoim wujkiem” – powiedział zdumionej Mary. Randolph wcześniej przetestował swoje DNA w innym serwisie i przesłał je do MyHeritage. Zwrócił jej uwagę na nowe dopasowania DNA, które otrzymała na swoim koncie MyHeritage. „Jestem jednym z 13 braci twojej matki” – powiedział. „Do tej pory udało mi się zlokalizować trzy siostry; twoja matka jest czwartą”.

Mary uchwyciła moment, w którym powiedziała swojej matce, że odnalazła swojego dawno „zaginionego” brata poprzez dopasowanie DNA i udostępniła go w serwisie TikTok.

Zobacz ich emocjonalne osobiste spotkanie, które miało miejsce zaledwie kilka dni temu:

Zostało tylko kilka dni, aby skorzystać z tej specjalnej oferty, więc nie czekaj. Prześlij swoje wyniki testu DNA już dziś!

Tagi: ,