Prześlij swoje wyniki DNA do MyHeritage i ciesz się darmowym dostępem do wszystkich funkcji DNA

Prześlij swoje wyniki DNA do MyHeritage i ciesz się darmowym dostępem do wszystkich funkcji DNA

Z przyjemnością informujemy o wyjątkowej, ograniczonej czasowo ofercie, którą uruchamiamy w tym tygodniu: od 1 października do 8 października 2023 r. możesz przesłać swoje dane DNA do MyHeritage i uzyskać dostęp do wszystkich zaawansowanych funkcji DNA, w tym Oszacowania Pochodzenia Etnicznego, całkowicie za darmo – z nieograniczonym użytkowaniem po załadowaniu!

Dzięki przesłaniu wyników testu DNA do MyHeritage możesz odkryć wiele faktów dotyczących Twojej historii rodzinnej. Loren McDonald odnalazł swoją biologiczną rodzinę,i otrzymał piękny 7-stronicowy list od swojego biologicznego ojca, którego nigdy nie miał okazji poznać.W ciągu kilku dni od przesłania swojego DNA do MyHeritage, Rhys Williams odnalazł przyrodniego brata, o któego istnieniu nigdy nie wiedział, a podobieństwa między nimi są niesamowite. Historie takie jak te są powodem, dla którego zajmujemy się tym, czym się zajmujemy w MyHeritage i chcemy, aby było tych historii znacznie więcej!

Prześlij swoje wyniki DNA do MyHeritage już teraz

Bardzo często zdarza się, że ludzie chcą wypróbować wiele baz danych DNA, aby zarzucić szerszą sieć w swoich badaniach. Co więcej, dla osób poszukujących członków rodziny – na przykład osób adoptowanych poszukujących swoich biologicznych rodziców – ” wędkowanie w wielu stawach” oferuje największe szanse na znalezienie odpowiedzi, ale zakup wielu zestawów DNA staje się kosztowny. Dlatego nigdy nie pobieramy opłat od użytkowników za przesyłanie ich DNA, przeglądanie ich dopasowań DNA i kontaktowanie się z ich dopasowaniami DNA. Jednakże, jednorazowa opłata za odblokowanie w wysokości 29 USD (lub subskrypcja strony na MyHeritage) jest zwykle wymagana, aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji DNA.

W tym tygodniu rezygnujemy z opłaty za odblokowanie. Możesz teraz przesłać swoje dane DNA do MyHeritage i otrzymać Szacunkowe Pochodzenie Etniczne, Grupy Genetyczne i dostęp do innych zaawansowanych narzędzi DNA, takich jak Przeglądarka Chromosomów, Autoklastry i Teoria Względności Rodziny™ – całkowicie za darmo! Funkcje te pozostaną bezpłatne na zawsze dla zestawów DNA przesłanych w tym tygodniu. MyHeritage obsługuje pliki DNA z Ancestry, Family Tree DNA’s Family Finder i 23andMe.

Dlaczego warto przesłać dane do MyHeritage?

 • Ogromna globalna baza danych DNA obejmująca 7,3 miliona osób
 • Raporty etniczne w wysokiej rozdzielczości obejmujące 2 114 regionów geograficznych
 • Najlepsza usługa dopasowania europejskiego DNA
 • Innowacyjne narzędzia do śledzenia pokrewieństwa z dopasowaniami DNA, w tym przeglądarka chromosomów, autoklastry, teoria względności rodziny™ i wiele innych.
 • Pełna kontrola prywatności; tylko Ty możesz zobaczyć przesłane dane DNA
 • MyHeritage jest jedyną firmą DNA, która zobowiązała się nigdy nie sprzedawać ani nie licencjonować danych użytkowników stronom trzecim

Co obejmuje ta oferta specjalna?

Jeśli skorzystasz z tej oferty i prześlesz swoje surowe dane DNA w tym tygodniu, oprócz podstawowych funkcji DNA, takich jak otrzymywanie, eksportowanie i kontaktowanie się z dopasowaniami DNA, używanie etykiet dla dopasowań DNA i przeglądanie wspólnych nazwisk przodków, będziesz mieć dostęp do następujących funkcji za darmo, teraz i w przyszłości:

 • Szacunkowe pochodzenie etniczne i grupy genetyczne
 • Przeglądarka chromosomów
 • Wyświetl drzewa genealogiczne i wykresy rodowodowe swoich dopasowań DNA
 • Wspólne dopasowania DNA
 • Miejsca wspólnych przodków
 • AutoClusters
 • Theory of Family Relativity™-Teoria Względności Rodziny

Nie wykonałeś jeszcze testu DNA? Nie ma lepszego czasu niż teraz! Skorzystaj z trwającej właśnie niesamowitej promocji i zamów test DNA MyHeritage w promocyjnej cenie!

Jak przesłać swoje dane DNA?

Obejrzyj poniższy krótki film, aby dowiedzieć się, jak przesłać swoje dane DNA do MyHeritage:

Nie czekaj! Załduj swoje wyniki testu DNA do MyHeritage!

Tagi: ,