Tylko w tym tygodniu: Prześlij swoje wyniki DNA do MyHeritage i otrzymaj bezpłatny dostęp do wszystkich funkcji DNA

Tylko w tym tygodniu: Prześlij swoje wyniki DNA do MyHeritage i otrzymaj bezpłatny dostęp do wszystkich funkcji DNA

Czy jesteś gotowy, aby uwolnić pełen potencjał wyników DNA? Tylko przez jeden tydzień możesz przesłać swój plik danych DNA do MyHeritage z innego serwisu i uzyskać BEZPŁATNY dostęp do wszystkich zaawansowanych funkcji DNA, w tym Oszacowania Pochodzenia Etnicznego już na czas nieokreślony!

Dzięki temu, w okresie od 27 lutego do 4 marca 2024 możesz zaoszczędzić 29 $, która jest standardową opłatą przy odblokowaniu dostępu do funkcji DNA po przesłaniu wyników z innego serwisu. Ponadto możesz załadowywać tyle wyników testów ile zechcesz. Tym samym otrzymasz pełen dostęp do wszystkich funkcji DNA i uzyskasz nowy, cenny wgląd w swoje dziedzictwo, a także nowe powiązania rodzinne, całkowicie za darmo.

Załaduj wyniki testu DNA do MyHeritage

Poprzez załadowanie wyników swojego testu DNA możesz dokonać bardzo wielu nowych odkryć. Niekiedy odkrycia prowadzą do osób z „własnego podwórka”, podczas gdy na MyHeritage bardzo często są to odkrycia z całego świata. Tak właśnie stało się z Davidem Oliverem, użytkownikiem MyHeritage mieszkającym w Australii, którego przesłane wyniki DNA ujawniły 3 przyrodniego rodzeństwa w Danii! 

Co zawiera nasza specjalna oferta?

 • Szacunkowe pochodzenie etniczne i grupy genetyczne: Określ, skąd pochodzi Twoja rodzina w 2 114 regionach geograficznych.
 • Przeglądarka chromosomów: Wizualnie przeglądaj segmenty DNA, które dzielisz z dopasowaniem DNA.
 • AutoClusters: Wyświetl swoje dopasowania DNA w postaci klastrów, które prawdopodobnie pochodzą od wspólnych przodków.
 • Theory of Family Relativity™ – Teoria względności rodziny: Wykorzystaj potężną technologię MyHeritage, która wykorzystuje drzewa genealogiczne i zapisy historyczne do tworzenia teorii na temat relacji między dopasowaniami DNA.
 • Pozostałe funkcje DNA dostępne na MyHeritage

Funkcje te pozostaną darmowe już na zawsze dla zestawów DNA przesłanych w tym tygodniu. Należy pamiętać, że ta oferta jest ważna dla wyników DNA które są przesyłane do MyHeritage po raz pierwszy. Nie dotyczy to wyników DNA przesłanych w przeszłości.

MyHeritage obsługuje pliki DNA z Ancestry, Family Tree DNA’s Family Finder i 23andMe.

Czy jeszcze nie wykonałeś testu DNA? Nie czekaj! Zamów test DNA-MyHeritage już dziś w promocyjnej cenie!

Jakie są zalety przesłania wyników DNA do MyHeritage?

 • Ogromna globalna baza danych DNA obejmująca 7,8 miliona osób
 • Raporty etniczne w wysokiej rozdzielczości obejmujące 2 114 regionów geograficznych
 • Najlepsza usługa dopasowywania DNA w Europie
 • Innowacyjne narzędzia do identyfikacji pokrewieństwa z dopasowaniami DNA, w tym przeglądarka chromosomów, autoklastry, teoria względności rodziny™ i wiele innych
 • Pełna kontrola prywatności; tylko Ty możesz zobaczyć przesłane dane DNA
 • MyHeritage jest jedyną firmą DNA, która zobowiązała się nigdy nie sprzedawać ani nie licencjonować danych użytkowników stronom trzecim

Jak przesłać swoje dane DNA?

Obejrzyj poniższy krótki film, aby dowiedzieć się, jak przesłać swoje dane DNA do MyHeritage:

Nie przegap tej szansy, aby zagłębić się i jak najlepiej wykorzystać swoje wyniki DNA! Prześlij swoje dane DNA już dziś i ciesz się zaawansowanymi funkcjami DNA już na zawsze.

Tagi: