Darmowy dostęp do wszystkich Spisów Powszechnych USA!

Darmowy dostęp do wszystkich Spisów Powszechnych USA!

W USA właśnie się rozpoczyna długi weekend z okazji Labor Day, dlatego też nasze Spisy Powszechne z USA – będą teraz dostępne za darmo od 31 sierpnia do 2 września (godzina 10.00 rano)! Czy Wasi przodkowie emigrowali do USA? Jeśli tak jest to świetny moment, aby sprawdzić Spisy Powszechne z USA z przedziału 1790-1940!

Sprawdź Teraz

Przeprowadzone co dekadę od 1790-1940 r. Spisy Powszechne USA są narodowym najważniejszym zbiorem rekordów. Obejmują one 650 mln nazwisk i zawierają wszystkie zeskanowane obrazy oryginalnych dokumentów spisowych.

Spisy Powszechne USA są nieocenionym narzędziem dla badań historii rodziny, rekordy spisu są bogatym źródłem informacji, które dokumentują prawie wszystkich w danym kraju w ciągu danego roku. Pełna kolekcja Spisów Powszechnych USA jest dostępna w Super Wyszukiwarce, naszej bazie danych z ponad 4 mld historycznych danych.

Nasza technologia Record Matching także została uruchomiona na rekordach Spisów Powszechnych USA, tak więc będziecie mogli automatycznie otrzymywać powiadomienia o dopasowanych profilach w drzewach genealogicznych. Z tych znakomitych danych historycznych można dowiedzieć się więcej o przeszłości przodków, i być może uda Wam się odkryć dodatkowych członków rodziny o których nie mieliście pojęcia!

Także przez te kilka dni możecie za darmo korzystać z Spisów Powszechnych USA! Szukaj Teraz, aby odnaleźć historię przodków, którzy wyemigrowali do USA! Ta darmowa oferta kończy się 2 września, więc pospiesz się i odkryj nowe informacje!