KONKURS: Wszystkich Świętych z MyHeritage

KONKURS: Wszystkich Świętych z MyHeritage

Wielkimi krokami zbliża się Święto Wszystkich Świętych. Ci którzy odeszli pozostają w naszej pamięci i sercach na zawsze, jednak w tym szczególnym dniu wiele osób pragnie oddać im hołd, pokłonić się nad ich grobami, ukłonić się nad ich życiem. Bez nich nie byłoby nas tutaj. Nasi ojcowie, dziadkowie i wiele wiele pokoleń wstecz. Drzewo genealogiczne rozciąga swoje korzenie, a my nadal odkrywamy kolejne osoby, dzięki którym stoimy tutaj dziś na ziemi. 

Z okazji Wszystkich Świętych zapraszamy Was do konkursu. Na czym polega konkurs? 

  1. Prześlij nam historię przodka, który najbardziej zapisał się w Twojej pamięci oraz jego zdjęcie. Dlaczego zapisał się w Twojej pamięci? Dlaczego osoba ta odegrała w Twoim życiu ogromną rolę? Może to być również historia przodka, którego życie wydaje Ci się ciekawe. 
  2. Historie opatrzone w zdjęcia prosimy przesyłać na adres email poland@myheritage.com oraz zapraszamy do udostępnienia ich w mediach społecznościowych, używając hasztag #WszystkichŚwiętychzMyHeritage
  3. Historie można przesyłać do 22 października włącznie
  4. Spośród nadesłanych historii wybierzemy jedną, tę chwytającą za serce, i rzetelnie opisaną
  5. Wyniki zostaną ogłoszone w komentarzu pod tym postem lub w osobnym wpisie na blogu najpóźniej do dnia 30 października!

Nagroda!

Szczęśliwy zwycięzca otrzyma roczną subskrypcję kompletną MyHeritage!