Jedna, globalna wioska: Czy Meryl Streep i Kelly Clarkson są spokrewnione?

Jedna, globalna wioska: Czy Meryl Streep i Kelly Clarkson są spokrewnione?

Komentarze

Kelly Clarkson spotkała się po raz pierwszy osobiście z Meryl Streep podczas ceremonii rozdania nagród Golden Globes w 2018 roku. Odnosząca sukcesy gwiazda popu, z podekscytowania niemal upadła ze schodów, kiedy zauważyła Meryl, jedną z najbardziej znanych aktorek w historii kina. 

Poniżej prezentujemy ścieżkę rodzinną obu kobiet, aby zobaczyć, jak obie kobiety są ze sobą powiązane!

Podczas ceremonii Golden Globes 2018, Kelly podeszła do Meryl, wyjaśniając jej, że była jej fanką od 8. roku życia. W późniejszych wywiadach wspominała to spotkanie z ogromnym entuzjazmem. Wręczono jej nawet poduszkę z wydrukowanymi zdjęciami z tej chwili – przytuliła się do niej i powiedziała, że otrzyma ona honorowe miejsce na jej łóżku.

Kelly urodziła się w Teksasie, w USA. Jej rodzicami są Jeanne Ann i Stephen Michael Clarkson. Kelly posiada greckie, walijskie, angielskie i irlandzkie korzenie. Artystka zyskała międzynarodową sławę jako wokalistka-pisarka, zwyciężając amerykańską wersję konkursu muzycznego – Idol. 

Meryl Streep urodziła się jako Mary Louise Streep w New Jersey, w USA. Jej rodzice to Mary Wilkinson Streep, artystka, i Harry William Streep, Jr., kierownik aptek. Jej Ojciec miał niemieckie i szwajcarskie korzenie, podczas gdy jej Matka posiadała dziedzictwo angielskie, niemieckie i irlandzkie. Meryl wyraziła, że jej Mama przez całe życie była jej mentorem i to dzięki jej wsparciu odniosła tak wielki sukces, jako aktorka.

Matka Kelly, Jeanne Ann, i Matka Meryl, Mary, są przodkami Richard’a King’a i Elizabeth Cocke King, pary, która mieszkała w Anglii na początku XVI wieku. Jeanne jest potomkiem ich córki Anne Lister, a Mary potomkiem ich innej córki, Rachel Dickenson. Wnioskiem jest, iż Kelly i Meryl są kuzynkami w 14. linii! 

Pokrewieństwa, której gwiazdy interesowałyby Cię najbardziej w kolejnych wpisach na tym blogu? Podziel się z nami w komentarzach poniżej!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony