Zaimportuj swoje drzewo genealogiczne do MyHeritage i odkryj swoje globalne korzenie

Zaimportuj swoje drzewo genealogiczne do MyHeritage i odkryj swoje globalne korzenie

Czy wiesz, że nawet jeśli zacząłeś tworzyć swoje drzewo genealogiczne w innym seriwsie, możesz je nadal zimprotować za pomocą plików GEDCOM do MyHeritage, i korzystać z funkcji, które oferujemy? Nie musisz zaczynać od początku, a zimprtowanie drzewa genealogicznego jest szybkie, i co więcej, darmowe.

Zaimportuj swoje drzewo genealogiczne do MyHeritage bezpłatnie

Jeśli czujesz, że w serwisie genealogicznym, z którego korzystasz teraz, nie możesz ruszyć dalej, szczególnie w takich tematach, jak pokoleniowa imigracja, i odkrywanie korzenii swojej rodziny w innych krajach, MyHeritage może Cię tu bardzo wesprzeć, i nie tylko w tych tematach, i pomóc Ci przejść przez te bariery.

Jak dokonać importu drzewa genealogicznego do MyHeritage?

To bardzo proste. Wystarczy, że pobierzesz lub zapiszesz swoje drzewo genealogiczne w pliku GEDCOM z serwisu, który teraz używasz. Następnie załąduj ten plik do MyHeritage. Oto jak:

Krok 1: Eksportowanie drzewa do pliku GEDCOM

GEDCOM jest międzynarodowym standardowym typem pliku do zapisywania informacji o drzewie genealogicznym. Każde oprogramowanie do tworzenia drzewa genealogicznego, niezależnie od tego, czy jest dostępne online, czy zainstalowane na komputerze, powinno być w stanie wyeksportować drzewo przy użyciu tego formatu pliku. Dokładny sposób, w jaki można to zrobić, różni się w zależności od serwisu. Na przykład w serwisie Ancestry opcja ta znajduje się w sekcji „Ustawienia drzewa”. Kliknij „Eksportuj drzewo”. a następnie kliknij „Pobierz plik GEDCOM”, gdy plik będzie gotowy. Instrukcje krok po kroku dotyczące eksportowania drzewa z Ancestry można znaleźć w tym wpisie (w języku angielskim) Ancestry here, z Family Tree Maker® tutaj, lub z Findmypast tutaj.

Drzewo zostanie zapisane na komputerze jako plik z rozszerzeniem „.ged”.

Krok 2: Zaimportuj swoje drzewo

Po zapisaniu pliku GEDCOM na komputerze:

  • Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na MyHeritage: Odwiedź https://www.myheritage.pl/import-family-tree i kliknij „Zimportuj swoje drzewo”. Wprowadź tylko kilka danych, aby zarejestrować się w MyHeritage bezpłatnie i kliknij „Rozpocznij”.
  • Jeśli posiadasz już konto MyHeritage: Zaloguj się, najedź kursorem na zakładkę „Drzewo” na pasku nawigacyjnym i wybierz „Importuj plik GEDCOM” z menu:
Importowanie drzewa genealogicznego jako pliku GEDCOM do MyHeritage

Importowanie drzewa genealogicznego jako pliku GEDCOM do MyHeritage

Kliknij „Prześlij” i wybierz plik .ged z komputera lub przeciągnij go i upuść na stronie.

Wczytanie pliku może zająć kilka chwil, zwłaszcza jeśli drzewo jest duże. Gdy plik będzie gotowy, otrzymasz wiadomość e-mail.

The screen indicating that the tree was successfully imported

Ekran informujący o pomyślnym zaimportowaniu drzewa

Kliknij „Wyświetl drzewo”, aby rozpocząć przeglądanie dopasowań!

Co mówią inni?

Tina Pederson z Oregon, USA, zaimportowała swoje drzewo genealogiczne do MyHeritage i natychmiast otrzymała prawie 260 dopasowań. „W ciągu pierwszych 5 minut potwierdziłam 15”, poinformowała nas. „Znalazłam również artykuł w gazecie o moim pradziadku, w którym wspomniano o jego zawodzie i kontaktach ze społecznością. Szukałam również zdjęć niektórych przodków przez wiele lat, a kiedy przesłałam mój GEDCOM do MyHeritage, byłam w stanie znaleźć dziesiątki zdjęć. To było bardzo ekscytujące”.

Mykel Crerie z Kalifornii, USA powiedział: „Korzystałem z wielu różnych stron genealogicznych na przestrzeni lat. MyHeritage jest tak wyjątkowe, ponieważ członkowie nie pochodzą tylko ze Stanów Zjednoczonych, ale z całego świata. Bardzo łatwo było zaimportować moje drzewo genealogiczne i pozwoliło mi to naprawdę nawiązać kontakt z innymi użytkownikami, ponieważ nie tylko kontaktowali się ze mną w sprawie informacji z mojego drzewa, ale byłem w stanie uzyskać informacje z drzew innych członków, co było oszałamiające. Rzeczy, których nigdy bym sobie nie wyobraził, wiem teraz dzięki MyHeritage.”

“Nie było trudno zaimportować mój GEDCOM do MyHeritage”, powiedział Anthony Hjelmstad z Kolorado. „Podoba mi się, że MyHeritage jest bardziej oparty na Europie i ma wiele europejskich informacji, których nie mają niektóre inne amerykańskie strony. Posiada również wiele dobrych narzędzi.”

Suzy Davis z Illinois powiedziała nam, że dokonała niesamowitych odkryć na temat członków swojej rodziny po zaimportowaniu swojego drzewa do MyHeritage:

Korzyści płynące z MyHeritage

Import drzewa genealogicznego do MyHeritage otwiera zupełnie nowy świat możliwości. Oto niektóre z korzyści:

20 miliardów zapisów historycznych z całego świata

Nasze obszerne repozytorium zapisów historycznych zawiera istotne dokumenty z Europy, Stanów Zjednoczonych i innych regionów – a wiele z nich jest ekskluzywnych. Najważniejsze z nich to:

  • Zapisy stanu cywilnego z 48 krajów
  • Ekskluzywne kolekcje z Niemiec, Szwecji, Norwegii, Danii, Francji, Grecji, Włoch, Irlandii i wielu innych krajów.
  • 26 000 amerykańskich katalogów miast z 545 milionami rekordów
  • 2 miliardy nazwisk pobranych z milionów amerykańskich i kanadyjskich gazet
  • Spis ludności Stanów Zjednoczonych, 1790-1950
  • Spis ludności Wielkiej Brytanii i Irlandii, 1841-1911

Dzięki swojemu drzewu genealogicznemu na MyHeritage, będziesz mógł wyodrębniać informacje z rekordów bezpośrednio do niego – i otrzymywać automatyczne dopasowania do historycznych rekordów. To prowadzi nas do kolejnej korzyści:

Automatyczne dopasowania, które dostarczają nowe odkrycia prosto do Ciebie

Nasze technologie Record Matching i Smart Matching™ wyszukują zapisy historyczne i inne drzewa genealogiczne, które pasują do Twojego drzewa i dostarczają nowe informacje bezpośrednio do Ciebie. Będziesz mógł przejrzeć swoje dopasowania, potwierdzić je i zdecydować, które informacje wyodrębnić do swojego drzewa. Dopasowania mogą zaoszczędzić wiele godzin badań, a czasami pomóc w zlokalizowaniu informacji, których inaczej byś nie znalazł.

Najbardziej zróżnicowana na świecie baza danych drzew genealogicznych i zestawów DNA

MyHeritage posiada bardziej międzynarodową bazę użytkowników niż inne serwisy, a to oznacza, że masz znacznie większe szanse na otrzymanie dopasowań do drzew genealogicznych i krewnych, którzy mieszkają za granicą. MyHeritage jest dostępny w 42 językach, a nasza Global Translation Technology™ – Technologia Globalnego Tłumaczenia umożliwia używanie własnego języka do wyszukiwania, lokalizowania i rozumienia rekordów historycznych w innych językach. Możesz również otrzymać Record Matches z rekordami w innych językach, które zostaną przetłumaczone lub transliterowane z powrotem na Twój język. Ta unikalna funkcja, dostępna wyłącznie w MyHeritage, jest kluczowa dla pokonywania barier językowych podczas badania przodków, którzy mieszkali w innych krajach.

Narzędzie do sprawdzania spójności zapewnia spójność drzewa

Narzędzie do sprawdzania spójności MyHeritage skanuje twoje drzewo pod kątem 36 rodzajów potencjalnych błędów i zaleca poprawki, z których niektóre można zastosować jednym kliknięciem. Utrzymanie dokładnego, spójnego i wolnego od błędów drzewa jest kluczem do zapewnienia jakości badań, a rozwiązywanie sprzeczności, których wcześniej nie zauważyłeś, może utorować drogę do nowych odkryć. Jest bardziej wszechstronny niż podobne narzędzia oferowane przez inne usługi.

Potężne technologie sztucznej inteligencji do udoskonalania zdjęć historycznych

Od 2020 roku MyHeritage jest domem dla najlepszych na świecie technologii do ulepszania, reperowania, kolorowania i animowania starych zdjęć rodzinnych. MyHeritage oferuje również PhotoDater™, który szacuje, kiedy dane zdjęcie zostało zrobione; Photo Tagger, funkcję, która pozwala na oznaczanie wielu zdjęć danej osoby jednocześnie; oraz skaner wielu zdjęć w aplikacji Reimagine (wkrótce dostępny również w aplikacji MyHeritage), który umożliwia skanowanie całych albumów w ciągu kilku minut.

Zaufało nam miliony użytkowników na całym świecie

Bezpieczeństwo i prywatność są priorytetami w MyHeritage. Jesteśmy jedyną firmą zajmującą się DNA konsumentów, która zobowiązała się, w ramach naszej polityki prywatności, nigdy nie sprzedawać ani nie licencjonować danych stronom trzecim. Możesz mieć pewność, że Twoje dane drzewa genealogicznego są u nas bezpieczne.

Jakich odkryć możesz dokonać na MyHeritage? Zaimportuj swoje drzewo genealiczne i dowiedź się.