Skaner dla wielu zdjęć w aplikacji mobilnej MyHeritage

Skaner dla wielu zdjęć w aplikacji mobilnej MyHeritage

Oglądanie starych zdjęć niesie ze sobą przyjemne uczucie nostalgii. Z radością informujemy, że umożliwiliśmy jeszcze łatwiejsze skanowanie rodzinnych zdjęć za pomocą aplikacji mobilnej MyHeritage. Niedawno dodaliśmy potężną, najnowocześniejszą funkcję Skaner zdjęć, który wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) do przechwytywania całych stron albumu za jednym dotknięciem. Nowy skaner zdjęć wykorzystuje tę samą technologię, której używamy w funkcji Reimagine, naszej niezależnej aplikacji do zachowywania i ulepszania zdjęć rodzinnych, którą wprowadziliśmy w zeszłym roku. Nasi użytkownicy byli zachwyceni możliwością efektywnego skanowania swoich cennych zdjęć i synchronizowania ich z witryną rodzinną MyHeritage. Z przyjemnością wprowadzamy tę samą potężną technologię do aplikacji mobilnej MyHeritage. Dzięki temu możesz zachować swoje rodzinne zdjęcia i ulepszyć je dzięki naszemu pakietowi funkcji fotograficznych!

Obejrzyj poniższe wideo, aby zobaczyć, jak łatwo jest skanować i porządkować zdjęcia za pomocą skanera zdjęć:

Aplikacja mobilna MyHeritage jest dostępna na iOS i Android. Jeśli jeszcze nie używasz aplikacji MyHeritage, możesz ją pobrać bezpłatnie ze strony App Store lub Google Play.

Jak działa Skaner Zdjęć?

Skaner zdjęć jest najnowocześniejszą funkcją opracowaną przez zespół AI MyHeritage. Pozwala na szybkie i łatwe skanowanie całych stron albumów lub wielu pojedynczych zdjęć za jednym dotknięciem. Wykorzystuje on następnie najnowocześniejszą, opartą na chmurze technologię sztucznej inteligencji, tak aby automatycznie wykrywać poszczególne zdjęcia i przycinać je, co pozwala zaoszczędzić godziny pracy wymaganej w przypadku tradycyjnych skanerów. Zeskan
Skanowane zdjęcia są zapisywane w dedykowanym albumie na stronie rodzinnej MyHeritage.

Jak przejść do funkcji Skaner Zdjęć?

Otwórz aplikację mobilną MyHeritage na swoim urządzeniu. Zostanie wyświetlony baner z szybkim dostępem do skanowania zdjęć. Możesz stuknąć w „Skanuj zdjęcia” na banerze, aby rozpocząć skanowanie, lub też możesz uzyskać dostęp do skanera zdjęć, dotykając „Zdjęcia” na ekranie głównym.

Accessing Photo Scanner from the app home screen

Dostęp do skanera zdjęć z ekranu głównego aplikacji (kliknij, aby powiększyć)

Do skanera zdjęć można również przejść z menu aplikacji, klikając w menu „hamburger” w lewym górnym rogu ekranu.

Opening the app menu from the home screen

Otwieranie menu aplikacji z ekranu głównego (kliknij, aby powiększyć).

W menu aplikacji dotknij „Skaner zdjęć”.

Accessing Photo Scanner from the app menu

Dostęp do skanera zdjęć z menu aplikacji (kliknij, aby powiększyć)

Przy pierwszym użyciu aplikacji Skaner Zdjęć zostanie wyświetlony krótki samouczek zawierający kilka wskazówek dotyczących skanowania. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, umieść album zdjęć na płaskiej powierzchni, używaj lampy pośredniej, aby uniknąć odblasków i trzymaj telefon stabilnie podczas skanowania zdjęć. Jednocześnie można zeskanować kilka pojedynczych zdjęć lub całe strony albumu. Zdjęcia są automatycznie przycinane i zapisywane w nowym albumie w witrynie rodzinnej. Jeśli zdjęcia są ustawione pod kątem, Skaner Zdjęć automatycznie je obróci, aby ustawić je prosto przed zapisaniem.

Za każdym razem, gdy skanujesz zdjęcia do nowego albumu, gdy zdjęcia są skanowane i indywidualnie przycinane, odtwarzana jest animacja. Animację tę można wyłączyć w dowolnym momencie, aby przyspieszyć skanowanie.

Skip the animation for faster scanning

Pomiń animację, aby przyspieszyć skanowanie (kliknij, aby powiększyć)

Kliknij w okrągły przycisk w dolnej środkowej części ekranu, aby kontynuować skanowanie kolejnych stron albumu lub zdjęć.

Tap the button to scan more photos

Kliknij przycisk, aby zeskanować więcej zdjęć (kliknij, aby powiększyć).

Liczbę zeskanowanych i przyciętych zdjęć można sprawdzić w prawym dolnym rogu ekranu, w prawym górnym rogu miniatury. Skanowanie kolejnych stron lub zdjęć można kontynuować natychmiast; nie trzeba czekać, aż zdjęcia zostaną wykryte i wykadrowane. Wykrywanie i przycinanie zdjęć odbywa się „za kulisami”, a liczba przetworzonych zdjęć (wyświetlana na pomarańczowo) będzie aktualizowana automatycznie. Kliknij w miniaturę w dowolnym momencie, aby wyświetlić zeskanowane zdjęcia lub kliknij „Gotowe”.

Tap “Done” when you’re finished

Kliknij „Gotowe”, gdy skończysz (kliknij, aby powiększyć).

Kliknięcie w przycisk „Gotowe” przeniesie Cię do albumu w aplikacji, w którym znajdują się zeskanowane zdjęcia. W celu dodania większej liczby zdjęć do tego samego albumu, kliknij w pomarańczowy przycisk „plus” w prawym dolnym rogu, a następnie wybierz opcję „Skanuj zdjęcia do tego albumu”.

Album of scanned photos

Album zeskanowanych zdjęć (kliknij, aby powiększyć)

Zaletą skanowania i przechowywania zdjęć na MyHeritage jest to, że dodatkowo możesz korzystać z naszych funkcji fotograficznych opartych na sztucznej inteligencji, aby poprawić ich jakość i utrzymać je w dobrej kondycji. Zdjęcia można pokolorować, ulepszyć, zreperować i animować. Możesz również masowo lub pojedynczo oznaczać znajdujące się na nich twarze za pomocąfunkcji Tagowania Zdjęć. Oznaczanie zdjęć pozwala na wzbogacenie drzewa genealogicznego i umożliwia wyszukiwanie zdjęć konkretnej osoby w późniejszym czasie. Jeśli nie masz pewności co do daty wykonania zdjęcia, nasza funkcjaPhotoDater™ może określić, kiedy zdjęcie zostało wykonane, co otwiera nowe możliwości w badaniach nad historią rodziny. W celu skorzystania z funkcji zdjęć kliknij na dowolne zdjęcie w albumie i wybierz czynność, którą chcesz wykonać.

You can colorize, enhance, repair, and animate scanned photos

Zeskanowane zdjęcia można pokolorować, poprawić, zreperować i animować (kliknij, aby powiększyć).

Koszt

Każdy może zeskanować do 5 stron albumu bezpłatnie. W ramach tej aktualizacji wprowadziliśmy nowy, dostępny tylko w aplikacji plan Photo, który obejmuje nieograniczone skanowanie i przechowywanie zdjęć. Plan Photo to plan roczny, który kosztuje 49,90 USD rocznie. Pełni subskrybenci kwalifikują się do 25% zniżki i mogą korzystać z planu Zdjęcia za jedyne 37 USD. Jeśli wcześniej wykupiłeś subskrypcję aplikacji fotograficznej Reimagine, możesz również korzystać z nieograniczonego skanowania zdjęć na MyHeritage.

Wypróbuj Skaner zdjęć już dziś!

Zdjęcia to coś więcej niż tylko twarze Twoich przodków; dodawanie zdjęć wzbogaca Twoje drzewo genealogiczne i przekształca je w arcydzieło. Każdy genealog powinien skorzystać z okazji, aby zachować swoje rodzinne zdjęcia dla potomności, a dodatek nowego skanera zdjęć w aplikacji MyHeritage ułatwia to zadanie. Więcej ulepszeń aplikacji mobilnej MyHeritage jest w trakcie przygotowań, bądź więc na bieżąco z aktualizacjami!