Koloruj i nadawaj wyrazistości swojemu dziedzictwu bezpłatnie do 10 września z naszymi dwoma funkcjami!

Koloruj i nadawaj wyrazistości swojemu dziedzictwu bezpłatnie do 10 września z naszymi dwoma funkcjami!

Do 10 września nasze funkcje MyHeritage Ulepszanie zdjęć i MyHeritage In Color™ będą bezpłatne do korzystania dla wszystkich użytkowników.

Jest to kontynuacja naszej tradycji oddawania się społeczności. Z tak wieloma osobami, które obecnie są zamknięte w swoich domach i dokładają wszelkich starań, aby pozostać bezpiecznymi i zdrowymi – dajemy wszystkim zabawny sposób na spędzenie czasu i cieszenie się genealogią!

Korzystając z tych narzędzi, można poznać swoich przodków w zupełnie nowy sposób. Twoje stare, wyblakłe, czarno-białe zdjęcia rodzinne ożyją w pełnym kolorze i ostrości – dzięki temu będą wyglądać prawie tak, jakby zostały zrobione wczoraj. Dzięki naszym narzędziom fotograficznym otrzymaliśmy niesamowicie emocjonalny odzew od użytkowników, którzy po raz pierwszy mogli wyraźnie zobaczyć swoich krewnych. Te zmieniające się technologie sprawiają, że MyHeritage jest platformą numer jeden do oglądania zdjęć genealogicznych.

Zazwyczaj, MyHeritage Ulepszanie zdjęć i MyHeritage In Color™ są dostępne z limitem do 10 zdjęć, podczas gdy użytkownicy Subskrypcji kompletnej mogą korzystać z tych funkcji bez ograniczeń. Jednak w tym miesiącu każdy, nawet bez subskrypcji możesz bez limitu korzystać z tych obu funkcji. Możesz teraz ulepszać i kolorować swoje zdjęcia bezpłatnie i w nieograniczonej ilości!

Teraz nadszedł czas na „odkopanie” twoich starych albumów rodzinnych. Możesz skorzystać z wbudowanego w aplikację mobilną MyHeritage skanera zdjęć, aby je zdigitalizować i załadować, tak aby ogladać swoich przodków w takim świetle, w jakim ich dotychczas nie widziałeś – lub tchnąć nowe życie w cenne zdjęcia swojej rodziny.

Weźmy na przykład Terry’ego Reynoldsa: ten zapalony genealog z Wielkiej Brytanii wykorzystał naszą poprzednią kampanię In Color™ do ubarwienia całego albumu ślubnego i zaprezentował go jako prezent dla swoich rodziców na 65. rocznicę ślubu. Jego rodzice powiedzieli, że był to najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek otrzymali – łącznie z listem, który otrzymali od królowej!

Oto kilka ostatnich przykładów ulepszonych i ubarwionych zdjęć, które zostały udostępnione w mediach społecznościowych:

Korzystaj z MyHeritage Ulepszanie zdjęć i MyHeritage In Color™ z taką ilością zdjęć, jaka Ci się podoba – i możesz podzielić się wynikami z najbliższymi w mediach społecznościowych. Wiemy, że będą niesamowite!

Niezależnie od tego, czy masz więcej wolnego czasu niż zwykle, czy po prostu chcesz skorzystać z tej wspaniałej okazji, mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze fantastyczne narzędzia.

Użyj MyHeritage Ulepszanie zdjęć

Użyj MyHeritage In Color™

Bądźcie bezpieczni i zdrowi!

Twoi przyjaciele z MyHeritage!