Wróciliśmy z Rootstech 2023!

Wróciliśmy z Rootstech 2023!

Kilka miesięcy przygotowań, podróż do Salt Lake City i trzy dni wypełnione spotkaniami z kolegami genealogami i użytkownikami MyHeritage z całego świata, wróciliśmy z RootsTech 2023! Obserwowanie jak nasza społeczność łączy się ponownie po trzech latach rozłąki było niezłym doświadczeniem, i oczywiście, mnóstwem radości! Oto podsumowanie naszych ogłoszeń produktowych, zajęć i innych atrakcji z największej konferencji genealogicznej od 2020 roku.

MyHeritage team at RootsTech

Zespół MyHeritage ustawiający stoisko

Sesje w sali wykładowej i zajęcia na stoisku

Każdy dzień konferencji zawierał pełną gamę demonstracji produktów i fascynujących zajęć od ekspertów branżowych i seniorów MyHeritage. Wśród wielu wybitnych sesji MyHeritage były codzienne wykłady od osób, które rozwijają nasze produkty. Zanurzyli się w nasze nowe funkcje i dostarczyli praktycznych wskazówek na temat wykorzystania istniejących funkcji MyHeritage do dalszego badania historii rodziny. Pojawiło się nawet kilka spoilerów tego, co będzie w przyszłości! W czwartek, nasza SVP ds. produktu Maya Lerner na Innovation & Tech Forum przedstawiła prezentację na temat AI Time Machine™.

Maya RootsTech session

Maya Lerner, SVP ds. produktu, podczas Innovation & Tech Forum

Jeszcze tego samego dnia Tal Erlichman, nasz wiceprezes ds. zarządzania produktem, zaprezentował informacje o najnowszych funkcjach fotograficznych MyHeritage.

Tal Erlichman, VP Product Management

Tal Erlichman, wiceprezes ds. zarządzania produktem

W piątek, Senior Product Manager Gal Zrihen zwróciła się do tłumu i podzieliła informacjami na temat najnowszych narzędzi badawczych do analizy Dopasowań DNA.

Gal session @RootsTech

Gal Zrihen, starszy menedżer produktu

Ogłoszenia dotyczące produktów

Każdego roku na RootsTech, MyHeritage ogłasza ekscytujące nowe funkcje, a i ten rok nie był wyjątkiem. W piątek rano, Aaron Godfrey, nasz wiceprezes ds. marketingu, wygłosił przemówienie na scenie głównej, w którym ogłosił kodowanie kolorami drzew rodzinnych. Dzięki kodowaniu kolorami możesz pokolorować gałęzie swojego drzewa i jest to świetny sposób na wizualizację drzewa; jednocześnie ułatwia nawigację i zrozumienie relacji rodzinnych.

Kolejnym ekscytującym ogłoszeniem był cM Explainer™, funkcja, która wykorzystuje wartość centymorgany i wiek osób, aby precyzyjnie określić swoje przewidywania relacji z Dopasowaniem DNA – co czyni ją najbardziej dokładną i szczegółową funkcją w swoim rodzaju. cM Explainer™ jest w pełni zintegrowany z platformą MyHeritage, więc można go używać z każdym Dopasowaniem DNA na MyHeritage. Jest również dostępna jako niezależne narzędzie, tak aby korzyści mogli odnosić również konsumenci, którzy przeprowadzili testy w innych serwisach DNA.

W końcu, z ogromnym podekscytowaniem, Aaron ogłosił trzecią transzę naszej inicjatywy DNA Quest, projekt pro bono MyHeritage, który ma na celu ponowne połączenie osób adoptowanych z ich rodzinami biologicznymi poprzez testy genetyczne. Od momentu uruchomienia w 2018 roku, DNA Quest doprowadził do zmieniających życie odkryć i niezliczonych spotkań rodzinnych.

W ramach tej odsłony osobom adoptowanym zostanie przekazane 5000 kitów DNA, łącznie z członkami rodzin poszukującymi osób, które zostały adoptowane. Aby dowiedzieć się więcej lub złożyć wniosek, odwiedź stronę dnaquest.org

Obejrzyj pełny materiał filmowy z tej prezentacji tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=dNBnUXKJEdw

W piątek po południu uczestnicy konferencji mogli skorzystać z ekskluzywnej sesji z założycielem i dyrektorem generalnym MyHeritage, Giladem Japhet. Gilad podzielił się jednym ze swoich najnowszych odkryć historii rodziny i zwrócił uwagę na funkcje zaprezentowane podczas konferencji. Uraczył nawet publiczność podglądem produktów i funkcji, które wkrótce zostaną wprowadzone. Obejrzyj pełne wideo z sesji Gilada tutaj.

Nasze aktywności na stoisku

Stoisko MyHeritage było z pewnością miejscem spotkań! Uczestnicy korzystali z codziennych loterii ze wspaniałymi nagrodami i mieli szansę wypróbować naszą niesamowitą funkcję fotograficzną, AI Time Machine™, bezpłatnie!

MyHeritage booth
Zaprosiliśmy wszystkich do odwiedzenia naszej budki fotograficznej AI Time Machine™ i otrzymania darmowej odbitki swojego ulubionego zdjęcia z podróży w czasie.
Każdy przechodzący obok stoiska miał również możliwość przetestowania naszych historycznych, tematycznych soczewek Snapchat. Zapraszamy do przetestowania męskich lub żeńskich soczewek!
MyHeritage Snapchat Lenses

MyHeritage Snapchat Lenses
Członkowie naszego zespołu byli do dyspozycji, oferując odpowiedzi na pytania i pomagając odwiedzającym zrozumieć możliwości badań rodzinnych na MyHeritage.

Uczestnicy mogli również odwiedzić furgonetkę MyStory, gdzie entuzjaści historii rodziny z całego świata mogli się zatrzymać i podzielić swoimi odkryciami genealogicznymi na kamerze.
MyStory van @RootsTech
MyStory van
Hitami okazały się akcesoria, takie jak torby wielokrotnego użytku MyHeritage, a wszyscy pokochali naszą nową grę karcianą MyHeritage!
MyHeritage playing cards
RootsTech jest jednym z najważniejszych wydarzeń roku, a w tym roku bardziej niż kiedykolwiek byliśmy wdzięczni za możliwość spotkania na żywo, odnowienia znajomości, nawiązania nowych przyjaźni i stworzenia nowych wspomnień, które będą trwały długo po powrocie wszystkich do domu. Czekamy na spotkanie z jeszcze większą grupą na RootsTech 2024!