MyHeritage publikuje Spis Powszechny Ludności USA z 1950 r. – przeszukuj bezpłatnie!

MyHeritage publikuje Spis Powszechny Ludności USA z 1950 r. – przeszukuj bezpłatnie!

Wreszcie nadszedł moment, na który wszyscy czekaliśmy! Mamy przyjemność ogłosić, że opublikowaliśmy Zbiór Federalnego Spisu Powszechnego Stanów Zjednoczonych z 1950 r.., 72 lata po przeprowadzeniu spisu – i jest on teraz dostępny do przeszukiwania ZA DARMO! Spis ten dostarcza fascynujących informacji o życiu 150 milionów Amerykanów mieszkających w USA i na ich terytoriach w latach 1940-1950. Jeśli miałeś rodzinę mieszkającą w Stanach Zjednoczonych w tym okresie, prawdopodobnie znajdziesz ważne szczegóły dotyczące ich życia.

Przeszukaj za darmo Federalny Spis Powszechny Stanów Zjednoczonych z 1950 r.

Każdego dnia rośnie liczba stanów i terytoriów, które są w pełni zindeksowane i dostępne do przeszukiwania. W najbliższych dniach i tygodniach będziemy udostępniać kolejne zindeksowane rekordy, aż do momentu, gdy cała kolekcja zostanie zindeksowana. Rekordy, które nie zostały jeszcze zindeksowane, można nadal znaleźć w kolekcji obrazów Spisu Powszechnego Ludności USA z 1950 roku. Wszystkie te rekordy mogą być przeglądane, przeszukiwane i dodawane do Twojego drzewa za darmo na MyHeritage.

Ekskluzywne zasoby dla MyHeritage

Aby ułatwić Ci rozpoczęcie badań nad spisem ludności, wprowadziliśmy Census Helper™ – nową funkcję, która ma na celu wskazanie, które osoby z drzewa genealogicznego bedziesz mógł odnaleźć we spisie ludności USA z 1950 r., jak i w innych spisach. Więcej informacji na ten temat można znaleźć we wpisie na naszym blogu: Rozpocznij badania ze Spisem Powszechnym USA z 1950 r. z pomocą Census Helper™.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Spisu Powszechnego Ludności USA z 1950 r. i wszystkich innych spisów powszechnych na MyHeritage, odwiedź nasze Centrum Treści Spisu Powszechnego i naszą zadedykowaną dla Spisu z 1950 r. strony: Strona Spisu USA z 1950 r.

Poszukiwanie skarbów genealogicznych

Jesteśmy zachwyceni mogąc podzielić się z Wami, że wraz z publikacją indeksu każdego stanu, począwszy od przyszłego tygodnia, rozpoczniemy konkurs genealogiczny 1950 U.S. Census treasure hunt – poszukiwanie skarbów w Spisie Powszechnym USA z 1950 r., w którym otrzymasz konkretne wskazówki dotyczące osoby lub faktów zawartych w spisie powszechnym z 1950 roku. Pierwsza osoba, która będzie w stanie z powodzeniem zlokalizować rekord spisu powszechnego na MyHeritage i podzielić się nim z nami na mediach społecznościowych i poprzez e-mail wygra subskrypcję kompletną. Bądźcie czujni, więcej informacji o konkursie już wkrótce!

Jak dobrze są Ci znane lata 50-te? Oto kilka interesujących faktów na temat lat 50-tych, które mogą Cię zaskoczyć! (w języku angielskim)

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że kolekcja obrazów Spisu Powszechnego Ludności USA z 1950 r. dostarczy Ci nowych możliwości poszukiwania krewnych mieszkających w USA po zakończeniu II Wojny Światowej. Przeszukiwanie kolekcji na MyHeritage jest bezpłatne. Udostępniliśmy również bezpłatnie możliwość przeglądania i zapisywania tych rekordów do Twojego drzewa genealogicznego.

Powodzenia!