Nowość: Aplikacja MyHeritage dla iPhone, iPad i Androida

Nowość: Aplikacja MyHeritage dla iPhone, iPad i Androida

Komentarze18

Nowa aplikacja MyHeritage jest w końcu dostępna: zbadaj swoje drzewo genealogiczne, uchwyć rodzinne chwile i wiele więcej!

Cieszymy się, że możemy Was poinformować o wprowadzeniu nowej aplikacji MyHeritage dla iPhone, iPad i Android (od wersji 2.2 i nowsze). Teraz możesz zbadać swoje drzewo genealogiczne, uchwycić obecne rodzinne chwile dla przyszłych pokoleń i pozostań w kontakcie z rodziną zawsze i wszędzie.

Otrzymywaliśmy od Was masę zapytań o możliwość pochwalenia się drzewkiem przed krewnymi w święta i podczas innych rodzinnych uroczystości – tym bardziej miło nam ogłosić, że jest już to możliwe jeśli chodzi o urządzenia mobilne. Ostatnie zapytanie pochodziło od Pani Marty S., która przed dwoma dniami wysłała do Nas zapytanie! Pani Marto – tak jak Pani widzi jest już to możliwe!

Aby rozpocząć, pobierz aplikację z App Store lub Android Market i zaloguj się na swoje konto MyHeritage. Aplikacja MyHeritage automatycznie synchronizuje wszystkie dane z Twojej witryny rodziny. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo na MyHeritage.com, zbuduj swoje drzewo genealogiczne i rozpocznij ekscytującą podróż wgłąb historii swojej rodziny.

Wersja aplikacji 1.0 obsługuje wiele drzew, wiele witryn rodziny i 14 języków (angielski, czeski, duński, holenderski, fiński, francuski, niemiecki, włoski, norweski, polski, portugalski, słowacki, hiszpański i szwedzki). Myślisz, że to fajne? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o aplikacji.

Więc, co zawiera nowa, mobilna aplikacja MyHeritage?

Twoje drzewo genealogiczne, takiego jakiego jeszcze nigdy nie widziałeś – nowa aplikacja MyHeritage została wykonana specjalnie dla urządzeń mobilnych używając najnowocześniejszego HTML5  i łączy w sobie piękną grafiką i dotykowy ekran pozwalający przeżyć niesamowite doświadczenie, które zrobi wrażenie na Twoich krewnych, a Ty będziesz dumny z historii swojej rodziny. Prześledź drzewo: możesz je złapać, powiększać i przesuwać lub łatwo nawigować z naszym unikalnym radarem (tylko na iPad). Dotknij karty, aby wyświetlić profil członka rodziny, dla którego chcesz przeglądać informacje i wydarzenia, wyświetlać przypomnienia dotyczące urodzin i rocznic – wyślij im e-mail lub po prostu zadzwoń do nich. Ciężko już pracujemy nad dodatkowymi funkcjami, w tym edycją drzewa genealogicznego, której wersja 1.0 jeszcze nie posiada, więc śledź nasze aktualizacje.

Drzewo genealogiczne na iPadzie: kiedy twoja przeszłość spotyka się z przyszłością. Kliknij na obrazek, aby wyświetlić w pełnym rozmiarze.


Łatwość udostępniania zdjęć – uwiecznij momenty rodzinne w chwili ich trwania i szybko podziel się nimi z ludźmi, których kochasz i automatycznie zapisz je w swojej witrynie rodziny. Inteligentna technologia rozpoznawania twarzy identyfikuje członków rodziny na zdjęciu i proponuje udostępnienie zdjęć rodzinnych w zaledwie dwóch ruchach. Prosta szybka lista w oparciu o Twoje drzewo genealogiczne sprawia, że udostępnianie członkom rodziny staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek, podczas gdy galeria z ostatnimi zdjęciami, które zostały przesłane do witryny rodziny zapewnią wyjątkowe chwile, które nigdy nie zostaną zapomniane, bez względu na to gdzie się teraz znajdujesz.

Udostępnianie zdjęć: pielęgnuj chwile spędzone z rodziną. Kliknij na zdjęcie, aby wyświetlić w pełnym rozmiarze.

Super celebrity look-alike feature – z funkcją MyCeleb odkryj do jakiej gwiazdy jesteś podobny, w oparciu o inteligentną technologie rozpoznawania twarzy i na ogromną bazę z ponad 4000 gwiazdami. Czy twój sobowtór jest gwiazdą kina, top modelką lub znaną pop piosenkarką? Dowiedź się i podziel się swoimi rezultatami na Facebooku i Twitterze.

MyCeleb: teraz także dla użytkowników Androida (kliknij, aby wyświetlić duży rozmiar)

Ściągnij dzisiaj aplikację i zaskocz swoich krewnych na Święta!

Uwaga: nowa aplikacja MyHeritage zastępuje poprzednie aplikacje mobilne FamilyConnect i MyCeleb firmy MyHeritage. Jeśli korzystałeś z nich wcześniej, zainstaluj nową aplikację, aby korzystać ze wszystkich nowych funkcji.

Ściągnij bezpłatnie z App Store lub Android Market i rozpocznij świetną zabawę.

Wesołych Świąt!

To jest nasze pierwsza wersja aplikacji, z chęcią usłyszymy na ten temat Wasze opinie! Wyślij nam swoją opinie lub sugestie na:  mobilefeedback@myheritage.com. Dziękujemy!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Jurek Plieth


  Grudzień 16, 2011

  Czy komuś udało się na Androidzie? Nie mogę znaleźć tej aplikacji na Android Market 🙁

 • Jurek Plieth


  Grudzień 16, 2011

  No dobra, ściągnąłem 🙂 Jednak nie znajduję opcji logowania się; jedyna opcja, którą dostrzegam, to budowanie drzewa od zera.

 • Justyna


  Grudzień 16, 2011

  Hmm…nie wiem w jaki sposób Pan wszedł do aplikacji, że udaje się Panu budować drzewo od początku 🙂 nie mam jeszcze takiej możliwości w aplikacji (będzie w następnej wersji) – drzewo jest jak na razie tylko do odczytu! Dzisiaj testowałam jeszcze na Androidzie – wszystko działa bez zarzutu – a przynajmniej powinno 🙂

  Miłego weekendu,
  Justyna

 • Piniek


  Grudzień 18, 2011

  „Aby rozpocząć, pobierz aplikację z App Store lub Android Market ” oba linki prowadzą do jabłka.

 • Piniek


  Grudzień 18, 2011

  Poprzez stronę Android Marketu znalazłem „MyHeritage” uwaga na „My Heritage” to nie to samo. Otrzymałem taki komunikat SonyEricsson X8 – „Produkt jest niezgodny z Twoim urządzeniem” . Dlatego zapewne też nie wyszukuje tego programu w sklepie na komórce. Dlaczego niezgodny i kiedy będzie zgodny ?

 • Jurek Plieth


  Grudzień 19, 2011

  @Justyna; znalazłem aplikację na Android Market, ściągnąłem ją i zainstalowałem. Efekt jest taki, że tuż po odpaleniu program mnie pyta, czy pobrać informacje z Książki Adresowej? Jeśli anuluję (bo cóż innego mogę zrobić? Pozwolić aby automat zbudował mi drzewo na podstawie Książki Adresowej??? No więc jeśli anuluję opcję pobierania danych o osobach z Książki Adresowej, to automat prowadzi mnie do budowania drzewa od podstaw =>Wpisz imię i nazwisko, następnie płeć. Itd.
  @Piniek; efekt taki jak piszesz uzyskuję przy próbie zainstalowania programu wprost ze strony Myheritage, oczywiście po zalogowaniu na telefonie z Androidem. Co bym nie zrobił to ten durnowaty program melduje, że „Produkt jest niezgodny z urządzeniem”.
  @Justyna; tego szampana wypiliście za szybko. Program jest niedorobiony i to bardzo delikatnie mówiąc.

 • Piniek


  Grudzień 19, 2011

  @Jurek Plieth – nie mogę zainstalować programu z Android Marketu zarówno na telefonie X8 jak i na stronie www. Nie wchodziłem nawet mobilnie na stronę MyHeritage.

 • GK


  Grudzień 19, 2011

  Zainstalowałam z Android Marketu, ale nie działa, drzewo muszę budować od początku.

 • Justyna


  Grudzień 20, 2011

  Panie Jerzy, a czy loguje się Pan mailem z MyHeritage – proszę pamiętać, że musi być ten sam mail co do portalu – inaczej będzie miał Pan – taki komentarz jak Pan pisze.

 • Justyna


  Grudzień 20, 2011

  @GK – a czy logowałeś/aś się mailem jakim jestem zameldowana/y na MyHeritage?

 • Justyna


  Grudzień 20, 2011

  @Pinek jaką wersję Androida posiadasz – pamiętaj, że aplikacja działa od wersji 2,2 w górę (i nowsze).

 • Justyna


  Grudzień 20, 2011

  Jak zasugerował jeden użytkownik najwyższa oficjalna wersja Androida na SonyEricsson X8 to 2.1 – czyli dlatego nie mogą Państwo znaleźć, ani zainstalować aplikacji.

 • Jurek Plieth


  Grudzień 21, 2011

  @Justyna; OK, moja połowiczna wina – mam zainstalowanego Androida v. 2.1. Ale podkreślam, tylko połowiczna! Moim zdaniem program pobrany z Marketu NIE POWINIEN dać się zainstalować na niekompatybilnym systemie operacyjnym!

 • Kat.


  Sierpień 7, 2012

  Właśnie, a dlaczego tylko dla androida 2.2 i wyższego? Przecież to nie nasza wina, że se nie chce nam dać wyższej aktualizacji na x8, a może też byśmy chcieli wypróbować tę aplikację.