Pomysły na prezenty świąteczne dla historyka rodzinnego

Pomysły na prezenty świąteczne dla historyka rodzinnego

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i co roku większość z nas zastanawia się, co podarować swoim bliskim. Na szczęście, jako historycy rodzinni, mamy świetne opcje, aby zapewnić niezapomniane prezenty dla przyjaciół i rodziny, którzy być może również interesują się genealogią! Przedstawiamy Wam poniżej kilka z nich:

Podaruj prezent w postaci odkryć, z subskrypcją MyHeritage.

Podaruj prezent w postaci swoich badań 

MyHeritage oferuje kilka sposobów, aby wyświetlić Twoje drzewo genealogiczne na pięknych wykresach i zlecić ich bezpośrednie wydrukowanie. W zależności od tego, komu chcesz podarować prezent, dostępne są różne rodzaj wydruku wykresu drzewa genealogicznego!

Przykładowo Wykres Promienisty jest nowym formatem dostępnym wyłącznie na MyHeritage. Wykres ten został zainspirowany tradycyjnym, okrągłym formatem drzewa genealogicznego, używanym od wieków w całej Europie. Pozwala on na przedstawienie dość sporej ilości osób, jest on szczególnie polecany na uroczystości rodzinne, takie jak te, które często odbywają się w okresie Bożego Narodzenia.

Wykres promienisty

Wykres promienisty

Ożyw przeszłość za pomocą narzędzi fotograficznych MyHeritage

Od ponad roku MyHeritage oferuje możliwość cyfrowego odtworzenia starych porysowanych lub pożółkłych zdjęć rodzinnych do ich dawnej świetności.

Obrazy można wyostrzyć, nadać im kolor lub usunąć rysy. Rezultaty są imponujące, jak pokazują niektóre z naszych przykładów poniżej!

Wyedytowane zdjęcia można łatwo pobrać na komputer i wydrukować w dowolnym zakładzie fotograficznym lub na własnej drukarce. Następnie można je wstawić w ramkę lub bezpośrednio stworzyć cały album na przykład dla Babci, czy Mamy z kolorowymi zdjęciami z jej dzieciństwa. Nasza wyobraźnia ma tutaj pole do popisu. Jeśli nie jesteś fanem pokolorowanych zdjęć, możesz odnowić te porysowane, zżółknięte i również stworzyć z nich album!

Przejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej o edycji zdjęć na MyHeritage

Podaruj dar dziedzictwa… z zestawem DNA od MyHeritage

Zestaw DNA jest prawdopodobnie najbardziej osobistym prezentem, jaki możesz podarować. W szczegółowych raportach pochodzenia dowiadujemy się, z jakich części świata posiadamy pochodzenie. Jeśli masz szczęście, możesz również odkryć wcześniej nieznanych krewnych, ponieważ narzędzia dopasowania pozwalają nam porównać DNA z wszystkimi zestawami w bazie danych i wywnioskować relacje. Obecnie trwa świąteczna promocja na testy DNA! Zapraszamy!

Podział etniczny z wyników testu DNA na MyHeritage

Podział etniczny z wyników testu DNA na MyHeritage

Przejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej o zaletach testu DNA. 

Mamy nadzieję, że czas przygotowań do Świąt mija Wam w pogodnej, zdrowej, spokojnej i radosnej atmosferze!