Wyróżnienie MyHeritage – Ty również możesz być jego częścią?

Wyróżnienie MyHeritage – Ty również możesz być jego częścią?

MyHeritage wprowadza po raz pierwszy nowy wspaniały projekt: Wyróżnienia dla niezwykłych stron  o tematyce genealogicznej! Każda wyróżniona przez Nas strona otrzyma specjalną odznakę, która znajduje się poniżej.

Będziemy przeszukiwać genealogiczne społeczności online na całym świecie i wyszukiwać najlepszych witryn internetowych i blogów dla tego wyróżnienia. Wprowadzamy to po raz pierwszy, dlatego też jest to dla Nas bardzo ekscytujące! Mamy nadzieję, że dla Was również.

Nasza komisja sędziowska ustaliła trzy kryteria: 1) wysokiej jakości treści zawarte na stronie 2) oryginalność w doborze tematów, podejścia i projektu 3) często aktualizowana zawartość strony.
Mamy nadzieję, że prezentacja najlepszych stron genealogicznych w Polsce i innych krajach spodoba się Wam!

Jak tylko zbierzemy zwycięzców, listy stron oraz linki do nich prowadzące znajdą się u Nas na stronie!

Mamy nadzieję, że projekt ten będzie stanowił doskonały punkt odniesienia do jednych z najlepszych stron internetowych i blogów międzynarodowych o tematyce genealogicznej i uznania dla ciężkiej pracy globalnych genealogów online.

Kto wie? Może i Twoja witryna może szybko otrzymać od Nas e-mail z powiadomieniem o wyróżnieniu! Ponadto nie zawsze możemy trafić na wszystkie interesujące strony. Jeśli Twój krewny, bądź znajomy prowadzi taką stronę możesz nam to zgłosić w komentarzach pod tym topikiem – sprawdzimy i stwierdzimy, czy jemu również przysługuje nasze wyróżnienie!