Webinaria online MyHeritage na Listopad!

Webinaria online MyHeritage na Listopad!

W ciągu tego roku przeżyliśmy wiele wzlotów i upadków, zmienione plany, czy przesunięte, jednak nadal mamy cele, które chcemy zrealizować. Nadal masz jeszcze trochę czasu, aby do końca roku popracować nad celami historii rodzinnej, a my pomożemy Ci w tym.

Na każdy tydzień oferujemy gamę webinariów, dzięki którym możesz pogłębić swoją wiedzę na temat naszych narzędzi i funkcji, aż po metody odszukiwania informacji o przodkach, przeszukiwania rekordów historycznych, czy wskazówki od pracowników MyHeritage, i ekspertów z dziedziny genealogii.

Jeśli nie możesz pojawić się na sesji online na ustaloną godzinę, możesz w każdej chwili obejrzeć uprzednie webinaria na naszej stronie na Facebooku w sekcji Video na żywo. Więkoszość naszych webinariów z serii Zapytaj eksperta są dostępne również w późniejszym okresie w naszej sekcji MyHeritage Baza Wiedzy.

Jeśli chciałbyś, abyśmy zorganizowali webinar na jakiś szczególny temat, który Cię interesuje, daj nam znać w komentarzach poniżej!

Sesje na żywo na Facebooku

Do tych sesji nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja: możesz dołączyć do nich bezpośrednio z naszej strony na Facebooku. Po prostu odwiedź stronę, gdy sesja ma się rozpocząć, a na górze kanału znajduje się transmisja wideo na żywo. Będziesz mógł zadawać pytania w komentarzach, a mówcy odpowiedzą na nie na żywo.

4 Listopada, 20.00 czasu polskiego

Temat: Dokumentacja cytatów źródłowych

Mówca: Dick Eastman

Opis: Słynny genealog Dick Eastman da Ci cenne wskazówki i informacje, jak prawidłowo zapisywać źródła i cytować na MyHeritage.

11 Listopada, 20.00 czasu polskiego

Temat: Praca z rekordami wojskowymi

Mówca: James Tanner

Opis: Na cześć Dnia Weterana, dołącz do doświadczonego genealoga Jamesa Tannera w serwisie Facebook Live, który będzie opowiadał o pracy z rekordami historii wojskowej na MyHeritage.

16 Listopada, 20.00 czasu polskiego

Temat: Twoje najczęściej zadawane pytania dotyczące pomocy technicznej

Mówca: Aaron Berk

Opis: Aaron Berk z Zespołu Wsparcia Technicznego MyHeritage będzie badał najczęściej zadawane pytania dotyczące wsparcia i sposobów ich rozwiązywania.

18 Listopada, 20.00 czasu polskiego

Temat: Strategie pokonywania trudności i cieszenia się zdjęciami

Mówica: Maureen Taylor

Opis: Podarunek w postaci pudełka lub większej ilości zdjęć może być postrzegany jako tak przytłaczające zadanie, że łatwiej jest zostawić je dla następnego pokolenia. Dowiedz się, jak zidentyfikować, zachować i uporządkować swoje zdjęcia (i cieszyć się z tego zadania) z genealogiem Maureen Taylor, znaną również jako „Fotodetektywem”.

23 Listopada, 20.00 polskiego czasu

Temat: Odnajdowanie rodziny z DNA na MyHeritage

Mówca: Kitty Cooper

Opis:Dołącz do eksperta genealogii i DNA, Kitty Cooper, która będzie opowiadać o odnajdowaniu krewnych za pomocą DNA na MyHeritage, a następnie odpowie na Wasze na pytania.

25 Listopada, 20.00 czasu polskiego

Temat: Metodologia DNA dla Nieznanych Badań nad Rodzicielstwem

Mówca: Debra Renard

Opis:Debra Renard, ekspertka naukowa z firmy Legacy Tree Genealogists, jest szczególnie zaangażowana w pomoc osobom, które nie znają swoich rodziców czy krewnych, w odnalezieniu swoich korzeni. Przyłącz się do niej w tej sesji, aby dowiedzieć się o metodologii DNA specjalnie dla tych przypadków.

Zapytaj eksperta

Darmowa seria seminariów internetowych Zapytaj eksperta jest prowadzona przez naszego eksperta od genealogii, Daniela Horowitza i obejmuje szeroki zakres tematów, od wykorzystania przydatnych funkcji MyHeritage do przeszukiwania kolekcji rekordów historycznych. Aby zapisać się do udziału w sesji Zapytaj eksperta, kliknij na link rejestracji podany poniżej.

5 Listopada, 19.00 polskiego czasu

Temat: Szukanie Twoich przodków za pomocą aplikacji mobilnej MyHeritage

Opis: Wyszukiwarka rekordów historycznych MyHeritage została nieco ulepszona zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie internetowej! Naucz się w pełni korzystać z intuicyjnego, wygodnego, nowego interfejsu podczas badania swoich przodków w aplikacji mobilnej MyHeritage.

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

12 Listopada, 19.00 czasu polskiego

Temat: Zachowując historię cyfrowo: Transkrybowanie nagrobków na BillionGraves

Opis: BillionGraves jest globalną platformą, która gromadzi tłumy osób, które zdigitalizowały płyty nagrobne. Dowiedz się, jak możesz przyłączyć się do tego ważnego projektu i sprawić, by historia rodziny stała się bardziej dostępna dla ludzi na całym świecie.

Kliknij tutaj, aby się zarejstrować

19 Listopada, 19.00 czasu polskiego

Temat: Pop Quiz: MyHeritage i Ogólna Wiedza Genealogiczna

Opis: Jak dużo wiesz o MyHeritage? Zagraj w grę o ciekawostki i wygraj nagrody dzięki swojej wiedzy na temat funkcji MyHeritage.

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

26 Listopada, 19.00 czasu polskiego

Temat: Analizowanie Teorii Family Relativity™

Opis: Teorie Family Relativity™ dostarczają Ci wiarygodnych teorii/informacji na temat Twoich związków z połączeniami DNA w oparciu o drzewa genealogiczne i zapisy historyczne. Naucz się analizować, weryfikować i lepiej rozumieć swoje Teorie Względności Rodzinnej (Family Relativity™).

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować