Badania MyHeritage: Chandler i Monika z serialu „Przyjaciele” są spokrewnieni!

Badania MyHeritage: Chandler i Monika z serialu „Przyjaciele” są spokrewnieni!

Wielu zagorzałych fanów popularnego serialu Przyjaciele uwielbiało obserwować, jak przyjaciele Chandler i Monica ewoluowali w jedną z najbardziej uroczych telewizyjnych par wszech czasów. Teraz, wraz z wydaniem Przyjaciele: The Reunion, fani mogą cieszyć się widząc ich razem ponownie 17 lat po ostatnim wyemitowanym odcinku. Aktorzy Courteney Cox i Matthew Perry mieli tak wspaniałą „chemię” na ekranie, tak więc nic dziwnego, że ich postaci były uwielbiane przez wielu.

Cóż, okazuje się, że ci przyjaciele byli, w rzeczywistości rodziną przez cały czas! Courteney i Matthew są 11 kuzynami w linii prostej!

To rodzinne połączenie zostało odkryte przez zespół badawczy MyHeritage, a historia została podchwycona przez kilka serwisów informacyjnych, w tym CNN.

Matthew urodził się w Massachusetts jako syn kanadyjskiej dziennikarki i amerykańskiego aktora i byłego modela. Jego rodzice rozwiedli się, gdy był niemowlęciem i był wychowywany przez matkę w Ottawie, Ontario. W wieku 15 lat przeprowadził się do Los Angeles, aby zająć się aktorstwem i stał się sławny dzięki swojej ukochanej roli Chandlera Binga w serialu Przyjaciele.

Courteney urodziła się i wychowała w Alabamie. Jej rodzice również rozwiedli się, gdy była dzieckiem. Przeniosła się do Waszyngtonu, aby studiować architekturę, ale potem kontynuowała karierę modelki i aktorki. Wystąpiła w kilku popularnych teledyskach, filmach i serialach telewizyjnych, zanim zyskała sławę dzięki roli w serialu Przyjaciele. Pierwotnie brała udział w przesłuchaniu do roli Rachel Green, ale została obsadzona w roli Moniki Geller.

Matka Courteney jest potomkinią Williama Hasborna Haskella III, kapitana morskiego z Anglii urodzonego na początku XVII wieku, oraz jego żony Ellen Stone. William i Ellen mieli kilkoro dzieci. Matka Courteney wywodzi się od ich syna Rogera, natomiast ojciec Matthew jest potomkiem ich syna Williama IV. Ellen, Roger i William przenieśli się do miejsca, które później stało się Stanami Zjednoczonymi w 1635 roku.

Okazuje się więc, że długo oczekiwany odcinek specjalny, który został wyemitowany w zeszłym tygodniu, to nie tylko zjazd przyjaciół – to zjazd rodzinny!