Dlaczego warto zaimportować plik GEDCOM do MyHeritage?

Dlaczego warto zaimportować plik GEDCOM do MyHeritage?

Jeśli posiadasz już drzewo genealogiczne online, zapewne zastanawiasz się, czy jest jakikolwiek sens w zaimportowaniu go jako GEDCOM (standardowy format pliku dla danych drzewa genealogicznego) do MyHeritage. Krótka odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak. Przesyłając plik nadal będziesz mógł czerpać korzyści z wykonanej pracy na innej stronie – a także importować swoje drzewo i cieszyć się wszystkimi unikalnymi funkcjami MyHeritage. Przesłanie pliku GEDCOM do MyHeritage z innej platformy jest całkowicie bezpłatne, więc tak naprawdę nie masz nic do stracenia!  Poniżej znajdują się niektóre z ważnych korzyści, które wynikają z przesłania GEDCOM swojego drzewa genealogicznego do MyHeritage:

 1. Wykorzystaj Smart Matches™ i Instant Discoveries™, aby rozbudować swoje drzewo genealogiczne.

Smart Matches™ skanuje profile w Twoim drzewie i sugeruje możliwe dopasowania do profili w innych drzewach, które zostały utworzone przy użyciu MyHeritage. W Twojej rodzinie mogą znajdować się członkowie, którzy utworzyli obszerne drzewa genealogiczne na MyHeritage i w żadnym innym miejscu – te drzewa mogą zawierać cenne informacje, których nie masz jeszcze w swoim drzewie. Używając Smart Matches™, możesz natychmiast zaimportować te informacje bezpośrednio do swojego drzewa. Instant Discoveries™ daje więcej możliwości; może pomóc Ci odkryć całe nowe gałęzie z drzewa genealogicznego krewnego i dodać wiele nowych profili do własnego drzewa za pomocą jednego kliknięcia. Tak jak w przypadku Smart Matches™ profile te mogą nie być dostępne na żadnych innych platformach genealogicznych.

 1. Odkryj nowe zdjęcia swoich przodków

Z funkcjonalnością Photo Discovery™, być może uda Ci się znaleźć nigdy wcześniej “niewidziane” zdjęcia Twoich krewnych. MyHeritage lokalizuje pasujące profile w innych drzewach i przedstawia Ci fotografie z tychże profili, które następnie możesz dodać do swojego drzewa. Co więcej, MyHeritage to platforma nr 1 do pracy ze starymi zdjęciami rodzinnymi. Nasze rewolucyjne narzędzia MyHeritage Ulepszanie zdjęć i MyHeritage In Color™ – które nadają fotografiom ostrość i kolorystykę czarno-białym zdjęciom – mogą pokazać Ci Twoich przodków w takim świetle, w jakim nigdy wcześniej ich nie widziałeś.

 1. Informacje o nowych rekordach historycznych są dostarczane do Twojej skrzynki odbiorczej za pomocą Record Matches

MyHeritage może pochwalić się ogromną kolekcją rekordów historycznych – a niektóre z nich są ekskluzywne dla naszej platformy. Algorytm Record Matching przeszukuje rekordy, odnajduje wszystkie te, które pasują do profili w Twoim drzewie i dostarcza je prosto do Twojej skrzynki odbiorczej maila. Każdego miesiąca dodajemy miliony nowych rekordów do naszej kolekcji, tak więc Record Matching pomoże Ci zaoszczędzić czas i nie tylko!

 1. Otrzymuj Record Matches (Akta, Spisy itd.) z innych języków – w swoim ojczystym języku

Przy pomocy naszej technologii Global Name Translation™, otrzymasz Record Matches nawet wtedy, gdy oryginalny język rekordu jest inny niż Twój ojczysty. Kiedy zobaczysz te rekordy, otrzymasz podstawowe informacje z rekordu przetłumaczone lub transliterowane na Twój ojczysty język. To może być przełomowy moment dla genealogów, którzy napotkali problemy spowodowane barierą językową.

 1. Spraw, aby Twoje drzewo nie zawierało błędów wraz z Kontrolerem spójności

Narzędzie do sprawdzania spójności drzewa genealogicznego MyHeritage jest jednym z najbardziej wszechstronnych w branży, z 36 różnymi sposobami sprawdzania, tak aby zapewnić, by Twoje drzewo nie zawierało błędów. Nawet najbardziej doświadczeni genealodzy czasami popełniają błędy, a te błędy mogą się potęgować, wraz z powiększającym się drzewem. Regularne sprawdzanie drzewa genealogicznego za pomocą narzędzia Kontroler spójności  pomaga upewnić się, że Twoje drzewo jest tak dokładne, jak to tylko możliwe.

 1. Stwórz piękny wykres drzewa genealogicznego

Na MyHeritage możesz przekształcić swoje drzewo genealogiczne w piękny spersonalizowany plakat drzewa genealogicznego – całkowicie za darmo. Funkcja wykresu drzewa genealogicznego oferuje szeroką gamę formatów i stylów, które możesz dostosować do swoich ulubionych projektów, czcionek, kolorów i preferencji. Kiedy już stworzysz gotowy do druku PDF, możesz go udostępnić jako plik cyfrowy, wydrukować na domowej drukarce lub zlecić profesjonalny wydruk.

 1. Dostęp do bazy danych DNA MyHeritage i zaawansowanych narzędzi DNA

Możesz przesłać więcej niż tylko swój GEDCOM do MyHeritage. Jeśli zrobiłeś test DNA w innej firmie, możesz również przesłać swoje dane DNA do MyHeritage za darmo i uzyskać dostęp do globalnej bazy danych DNA MyHeritage. Z płatną subskrypcją lub opłatą za odblokowanie, możesz również skorzystać z zaawansowanych narzędzi DNA MyHeritage i wykorzystać swoje dopasowania DNA, aby dokonać jeszcze więcej odkryć na temat swojej rodziny. Podczas badań genealogicznych, zawsze dobrze jest zarzucić sieć jak najdalej. Poprzez dodanie Twojego GEDCOM do MyHeritage, będziesz miał dostęp do szerokiej gamy użytecznych narzędzi i funkcji, które pomogą Ci osiągnąć nowe horyzonty w Twoich badaniach historii rodziny.

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • K

  Katarzyna

  16 września, 2022

  Czy jest możliwość, że moje drzewo zostało usunięte?
  Długo nie zaglądałam na stronę, a w tej chwili przypomnienie hasła nie zostaje dostarczone na adres mailowy. Jakby w ogóle opcja przypomnienia hasła nie działała.